Sporta ziņas

12

FK Mērsraga futbolisti šobrīd otrajā vietā

Turpinās Talsu novada meistarsacīkstes telpu futbolā. Kā jau pēdējos gadus ierasts Mērsraga novads šajās sacensībās startē ar divām komandām. Mērsrags ir vienīgais novads, no bijušā Talsu rajona, kurš var lepoties ar to, ka spēcīgākajā A līgā iekļuvušas divas komandas.

FK Mērsraga komandas vakar savā kārtējā spēlē ar 3:2 uzvarēja spēcīgo Sabiles komandu un izcīnīja svarīgus trīs punktus. Vārtus FK Mērsraga komandas labā guva Jānis Indruškevičs – 2 un Jānis Nīmanis. Pēc nospēlētām piecām spēlēm FK Mērsraga komanda atrodas otrajā vietā no pirmās vietas atpaliekot tikai par vienu punktu. Rezultatīvāko A līgas spēlētāju sarakstā šobrīd atrodami divi Mērsraga futbolisti Jānis Indruškevičs(FK Mērsrags) ar 5 vārtiem dala pirmo vietu, bet Ralfs Hlibovs no Mērsraga United ar 4 vārtiem dala 6 vietu.
Otrai Mērsraga komandai – Mērsrags United pagaidām vēl spēcīgāko komandu konkurencē neveicas tik labi, taču pēdējā spēlē izcīnītā uzvara pār pagājušā gada čempioniem KTG liecina, ka komandas potenciāls ir liels un uzvaras nekur neizpaliks.
FK Mērsraga komandas sastāvā spēlē: Jānis Indruškevičs, Ivars Indruškevičs, Mārcis Krikauskis, Aigars Krikauskis, Dāvis Krikauskis, Artūrs Linde, Valts Rožkalns, Krišjānis Reinfelds, Jānis Nīmanis, Kārlis Brinkmanis, Normunds Baņģis, Kristers Dakstiņš, Madars Kronbergs, Aigars Gūtšmits, Denis Krikauskis, Jānis Bervalds, Kristaps Kūlītis un Kristaps Lauris.
Mērsrags United komandā spēlē: Rolands Indruškevičs, Oskars Sproģis, Kristaps Štauers, Edgars Laukšteins, Kristaps Limbergs, Dāvis Otmanis, Daniels Otmanis, Mārcis Grīnšteins, Alvis Linde, Mihails Kedešs, Ralfs Hlibovs, Raimonds Ciems un Klāvs Andersons.
Divi FK Mērsraga futbolisti – Valts Rožkalns un Jānis Indruškevičs iekļauti arī Talsu novada izlases sastāvā un regulāri aizvada spēles ar Latvijas un Kurzemes stiprākajām futbola komandām.
                                                                          
Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.
26455993

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma