Sporta ziņas

9

Noslēgušās Mērsraga piektās meistarsacīkstes florbolā

09. decembrī Mērsraga vidusskolā notika Mērsraga piektās meistarsacīkstes florbolā 10. noslēguma posms. Pirmajā vietā un 10. posma uzvarētāji komanda „Brekši” – Kristers Dakstiņš, Kārlis Brinkmanis, Dāvis Janbergs un Rihards Rožkalns.

Sezonas noslēgumā par rezultatīvāko spēlētāju 2016. gada meistarsacīkšu kopvērtējuma kļuvis Rihards Rožkalns no komandas „Brekši” – viņam 36 punkts - 25 vārti un 11 rezultatīvas piespēles. Labākais piespēļu dalītājs sezonas kopvērtējumā Kārlis Brinkmanis komanda „Brekši”- 13 piespēle.
 
Mērsraga 2016. gada piektajās meistarsacīkstēs florbolā 3:3 trešo vietu izcīnīja komanda „KDRKR” – Daniels Karlsons, Rihards Baņģis, Kristers Līcītis, Kristers Janbergs un Roberts Stacēvičs.
 
Sudraba medaļas komandai „Veterāni” – Mārtiņš Ozols, Aigars Gūtšmits ,Normunds Purvinskis.
Čempionu tituls un zelta medaļas komandai „Brekši” – Kristers Dakstiņš, Kārlis Brinkmanis, Dāvis Janbergs un Rihards Rožkalns.
 
Paldies visiem, kas piedalījās piektajās Mērsraga meistarsacīkstēs florbolā 3:3 un novēlu visiem Priecīgus Ziemassvētkus, kā arī Laimīgu Jauno 2017. gadu. Nākamais gads nāks ar jaunām cīņām un jaunām uzvarām, nekur neizpaliks arī kāds zaudējums, tādēļ visus gaidu jau pirmajā posmā, kas notiks 13. janvārī, sacensību sākums nemainīgi17:00. Ikkatram vienam sacensību dalībniekam lūgums pieteikties jau iepriekš, vai sacensību dienā līdz 16:50. Sīkāka informācija par turnīru – tabulas un statistika Mērsraga novada domes mājas lapā www.mersrags.lv – sadaļā florbols.

 

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.
26455993
e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma