Sporta ziņas

20

Mērsraga meistarsacīkstes florbolā - 3.posms!

17. martā Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga meistarsacīkstes florbolā 3. posms. Spēles bija emocionāli piesātinātas un tajās netrūka sportiskā azarta. Pirmajā vietā un 3. posma uzvarētāji komanda „Ķekavas ūdens” –Ritvars Upesjozups, Mārtiņš Veinbergs, Edvards Kļaviņš un Rihards Spriņģis. Otrajā vietā komanda „Zaķu muiža” – Kristians Dakstiņš, Deniels Pauksts un Alekss Fībigs. Trešajā vietā komanda „Čūskas” – Roberts Dižpēteris, Roberts Rožkalns, Kaspars Brenčevs.
iesūtīts: 20.03.2023lasīt tālāk »
9

Mērsrags uzvar Talsu novada sporta spēļu ziemas posmā - sudrabs svara stieņa spiešanā guļus un galda tenisā!

Talsu novada sporta spēles ir lielākais sporta pasākums bijušā Talsu rajona robežās, kas pulcē sportistus no visas apkārtnes dažādu sporta veidu cīņās, lai aizstāvētu savas dzimtās vietas godu. Šogad sporta spēlēs dalību pieteica astoņpadsmit komandas. Cīņas tik lielā konkurencē, protams, izvērtās ļoti sīvas, un katrai uzvarai vai zaudējumam bija jo lielāka nozīme sacensību kopvērtējumā. Mērsraga komanda kā, jau ierasts, startēja visos sporta veidos.
iesūtīts: 09.03.2023lasīt tālāk »
1

Mērsraga meistarsacīkstes telpu futbolā- 6.posms!

27. februārī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga meistarsacīkstes futbolā 6. posms. Turnīrā no astoņpadsmit spēlētājiem tika izveidotas trīs komandas, kas sacentās viena pret otru. Spēles bija emocionāli piesātināta un tajās netrūka sportiskā azarta.
iesūtīts: 01.03.2023lasīt tālāk »
1

Elenai Kniplokai zelta medaļa Latvijas čempionātā karatē!

25 februārī Tukumā norisinājās Latvijas čempionāts karatē, kurā piedalījās sportisti no četrām valstīm un trīspadsmit klubiem kopā apmēram 200 dalībnieki. Dalībnieku vidū bija arī mūsu Elēna Kniploka, kas savā kategorijā (U 16 +55 kg) izcīnīja pirmo vietu. Apsveicam Elēnu un viņas treneri Vitāliju Beļinski ar panākumu! Mērsraga pagasta pārvaldes sporta organizators Ivars Indruškevičs.
iesūtīts: 01.03.2023lasīt tālāk »
20

Mērsraga meistarsacīkstes galda tenisā.

19. februārī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga 2023. gada meistarsacīkšu galda tenisā otrais posms. Septiņpadsmit dalībnieki savā starpā aizvadīja ļoti interesantas un aizraujošas cīņas, lai iegūtu reitinga punktus Latvijas galda tenisa federācijas izveidotajā reitinga sarakstā.
iesūtīts: 20.02.2023lasīt tālāk »
13

Mērsraga meistarsacīkstes šautriņu mešanā 501.

11. februārī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga 2023. gada meistarsacīkšu šautriņu mešanā otrais posms. Sešpadsmit dalībnieki noskaidroja priekšsacīkstēs labākos astoņus, kuri savā starpā tikās izslēgšanas spēlēs un tālāk noskaidroja posma uzvarētāju. Īpaši jāatzīmē Normunda Purvinska veikums, kurš pirmais turnīrā sasniedza 180 punktus ar trīs šautrām!
iesūtīts: 13.02.2023lasīt tālāk »
13

Mērsraga meistarsacīkstes florbolā - 2.posms!

10. februārī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga meistarsacīkstes florbolā 2. posms. Spēles bija emocionāli piesātinātas un tajās netrūka sportiskā azarta. Pirmajā vietā un 2. posma uzvarētāji komanda „Ķekavas ūdens” – Roberts Stacēvičs, Mārtiņš Veinbergs, Edvards Kļaviņš un Rihards Spriņģis. Otrajā vietā komanda „Brekši” – Ritvars Španka, Dāvis Janbergs, Jānis Bervalds, Rihards Rožkalns un Eldars Rožkalns. Trešajā vietā komanda „Zaķu muiža” – Kristians Dakstiņš, Deniels Pauksts un Alekss Fībigs.
iesūtīts: 13.02.2023lasīt tālāk »
31

Mērsraga meistarsacīkstes telpu futbolā- 5.posms!

30. janvārī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga meistarsacīkstes futbolā 5. posms. Turnīrā no 13 spēlētājiem tika izveidotas divas komandas, kas sacentās viena pret otru. Spēle bija emocionāli piesātināta un tajā netrūka sportiskā azarta.
iesūtīts: 31.01.2023lasīt tālāk »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes