Sporta ziņas

6

Mērsrags uzvar Engures nakts turnīrā!

Mērsraga jaunie un perspektīvie florbolisti izcīnījuši uzvaru Engures nakts kausa izcīņā florbolā. Turnīrs norisinājās četros posmos un mūsējie uzvarēja trijos no četriem posmiem.
iesūtīts: 06.09.2021lasīt tālāk »
6

Mērsraga futbolistiem sudrabs

Talsu pilsētas svētku futbola turnīrā Mērsraga futbolisti izcīnījuši sudraba medaļas. Apsveicam, un ceram uz tik pat sekmīgu startu pēc nedēļas Talsu novada sporta spēlēs.
iesūtīts: 06.09.2021lasīt tālāk »
10

Pludmales volejbols!

7. augustā pludmales volejbola laukumā Skolas ielā 12 Mērsraga svētku ietvaros notika Mērsraga kausa izcīņa pludmales volejbolā. Komandas savā starpā izspēlēja grupas turnīru un skaistās, kā arī interesantas spēlēs noskaidroja kausa laureātus.
Fotogalerija iesūtīts: 10.08.2021lasīt tālāk »
2

Pirmais posms noslēdzies!

31. jūlijā laivu bāzē „Pīlēni” stingri ievērojot visas valstī noteiktās epidemioloģiskas prasības tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2021. Sacensības notiek trīs posmos – otrajā posmā sacensību dalībnieki startēs no laivu bāzes „Pīlēni” pēcpusdienā un mēģinās savaldīt zivis vakara copē , bet pēdējais trešais posms atkal norisināsies laivu bāzē „Pīlēni” agri no rīta.
iesūtīts: 02.08.2021lasīt tālāk »
17

Eiropas jūdze Mērsragā!

Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA) izaicina: “Krāj jūdzes!”.
iesūtīts: 17.05.2021lasīt tālāk »
19

Sporta pasākumi Mērsragā ATCELTI!

Lai mazinātu infekcijas izplatību, no 17. oktobra līdz 6. novembrim visā valstī ieviestas sekojošas drošības prasības: · Aizliegts organizēt sporta pasākumus, sacensības!
iesūtīts: 19.10.2020lasīt tālāk »

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma