Rokdarbnieku klubiņš

Rokdarbu klubiņš

Vadītāja – Sandija Joņina
Mob. 28154515

Rokdarbnieku klubiņš tiekas tautas nama 2. stāvā, rokdarbu kabinetā trešdienās plkst. 17.00 un dažkārt arī citās dienās - pēc vienošanās. 

Apraksts:

Pirmos piecus gadus Rokdarbnieču klubiņu vadīja Sandija Štreinerte, kopš 2019.gada klubiņu vada Dana Strupa.
Kopš 2013. gada Tautas namā darbojas  rokdarbnieku klubiņš un 2018.gadā klubiņš svinēja 5 gadu jubileju. Meitenes  paspējušas gan Mērsraga centrā aptamborēt akmeni, gan bērnu dārza bērniem uzšūt alfabētu burtus, gan citus amatierkolektīvus apdāvināt ar skaistām rotām, gan no pērlītēm izveidot Mērsraga ģerboni, apadīt laivu centrā un tā varētu turpināt. Tāpat klubiņš organizē dažādas radošās darbnīcas un meistarklases novada organizētajos svētkos. Aktīvi piedalās arī novada tirdziņos, piedalās arī telpu dekorēšanā, gatavojoties kādiem īpašiem pasākumiem Mērsragā. Starp citu, ir arī autores vairāku Mērsraga kolektīvu karogiem.
2019.gadā Rokdarbnieču klubiņam mainījās vadītāja, klubiņš gatavojās Mērsraga amatierteātra "Etīde" pavasara izrādei, gatavojot 30 lupatu lelles. 2020.gads iesācies darbīgi - ar radošo darbu izstāžu gatavošanu Mērsraga bibliotēkai. 


Lepojamies ar savām rokdarbniecēm!
Boho stila piespraudes - 

Kārtējā publikācija žurnālā "Rokdarbi" - Vasarīgās rokassprādzes gatavojusi mūsu Dana Bērziņa! 

Bet te žurnālā "Rokdarbi"- Amandas Andersones rokdarbi - 

Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes