Jaunumi un aktualitātes

29

Pirms kopējā iedzīvotāju foruma 4. jūnijā, ikviens iedzīvotājs, kuram rūp novadā notiekošais, aicināts iesaistīties fokusa grupās 7. un 14. maijā

Talsu novada fonds, sadarbojoties ar Talsu novada pašvaldību, reizi četros gados organizē iedzīvotāju forumu. Tas ir veids, kā stiprināt dialogu starp sabiedrību un pašvaldību, rodot kopsaucēju par svarīgākajiem novadā īstenojamajiem darbiem un prioritātēm. Pirms kopējā iedzīvotāju foruma 4. jūnijā, ikviens iedzīvotājs, kuram rūp gan vietējā kopienā, gan novadā notiekošais, aicināts iesaistīties fokusa grupās 7. un 14. maijā.

Fokusa grupās apkaimēs iedzīvotājiem būs jāiesaistās prioritāšu noteikšanā katrā teritorijā, tā uzzinot vairāk par Talsu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijā 2022.-2040. gadam un Attīstības programmā 2021. – 2027. gadam ietvertajiem stratēģiskajiem mērķiem un rīcībām. 

Fokusa grupas paredzētas 7. un 14. maijā plkst 10.00 vairākās novada vietās. Talsu novada fonds un Talsu novada pašvaldība aicina uz fokusa grupām:

  1. maijāfokusa grupas notiks:
  • Stendē – Stendes Tautas namā, kur tiksies Stendes pilsētas, Virbu un Strazdes pagasta ļaudis,
  • Rojā – Rojas kultūras centrā, kur tiksies Rojas, Kolkas un Mērsraga pagasta iedzīvotāji,
  • Pastendē – Pastendes kultūras namā, kur aicināti piedalīties Lībagu, Valdgales, Ģibuļu, Laidzes un Vandzenes pagasta iedzīvotāji.

Talsu novada iedzīvotāju foruma laikā plānots radīt jaunas rīcības, piemērotas mūsdienu mainīgajiem apstākļiem, kas tendētas uz novada kopējo attīstību, nodrošinot arī katras teritorijas vajadzību īstenošanu.

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes