Jaunumi un aktualitātes novadā

4

Kā INTERNETĀ tikt pie MAKŠĶERĒŠANAS LICENCES makšķerēšanai Mērsraga kanālā?

BEIDZOT IR PIEEJAMAS BEZMAKSAS LICENCES MAKŠĶERĒŠANĀ MĒRSRAGA KANĀLĀ (tikai, lūdzu, ņemiet vērā, ka, saskaņā ar Nolikumu, tās pieejamas tikai noteiktam personu lokam, - lasīt par to zemāk!).

PAPĪRA FORMĀTĀ KĀ KVĪTIS tās vēl nav, diemžēl, pieejamas, bet pastāstīšu, kā sev sagādāt digitālu, izdrukājamu MAKŠĶERĒŠANAS LICENCI -

  1. Reģistrējamies - https://manacope.lv/
  2. Izvēlamies “Copes kartes un licences” (kreisajā pusē pats pirmais)
  3. Zem uzraksta “Iegādāties copes licenci”- meklējam ezeru, kanālu sarakstā “Mērsraga kanāls”
  4. Klikšķinām uz “Mērsraga kanāls”, teksts iezīmējas oranžs un pēc mirklīša atveras karte
  5. Sadaļā “Pieejamās licences”, izvēlamies pašu pirmo – “Gada bezmaksas licence makšķerēšanai Mērsraga kanālā”, spiežot PIRKT
  6. Atceramies, saskaņā ar Mērsraga kanāla makšķerēšanas nolikumu, Licenci ir tiesīgi saņemt un izmantot: bērni vecumā līdz 16 gadiem; personas, kuras vecākas par 65 gadiem; kā arī personas ar invaliditāti; politiski represātās personas, Mērsraga pagasta maznodrošinātie iedzīvotāji, Mērsraga kanālam pieguļošo zemju īpašnieki (nevis katra persona, kas deklarēta nu jau bijušajā Mērsraga novadā!)
  7. Kad izlasīti visi makšķerēšanas noteikumi, lapas augšpusē, kreisajā pusē spiežam uz oranžo PIRKT
8.     Aizpildām sadaļu “Licences īpašnieka dati:”
9.     Neaizmirstam atzīmēt teksta apakšā – “  Iepazinos ar makšķerēšanas nolikumu: ” (pa kreisi no teksta oranžs aplītis!)
10.  Spiežam “SAGLABĀT UN NOFORMĒT PIRKUMU”
11.  Atvērsies “Grozs”, kurā būs makšķerēšanas licence par summu 0,00. Labajā pusē atkal būs jāatrod oranžs aplītis, uz kuru jāklikšķina lai apliecinātu – “Piekrītu mana cope lietošanas noteikumiem.”
12.  Kad tas izdarīts, spiežam “NOFORMĒT LICENCI!”, un pēc brīža tā ieripos jau e-pastā, ar kuru esat reģistrējušies manacope.lv!
Atgādinu, izprintēt savu makšķerēšanas licenci varat Mērsraga Tūrisma informācijas centrā, bet, dodoties baudīt makšķerēšanas priekus, līdzi jābūt ne tikai izprintētajai licencei, bet arī personu apliecinošam dokumentam, kā arī – pensionāra, politiski represētās personas vai invalīda apliecībai.
Inga Hartika (Mērsraga TIC vadītāja)

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma