Jaunumi un aktualitātes novadā

13

Par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu

Mērsraga pagastā ūdenssaimniecības pakalpojumus līdz šim nodrošinājis un arī turpinās nodrošināt Talsu novada pašvaldības kapitālsabiedrības uzņēmums SIA „Mērsraga ūdens”. Patlaban iedzīvotāji par saņemto pakalpojumu norēķinās pēc tarifiem, kas apstiprināti 2011. gadā. Ņemot vērā šo gadu laikā pieaugušās darbaspēka un infrastruktūras uzturēšanas izmaksas, no 1. februāra plānots paaugstināt pakalpojumu tarifus.

Tarifu projekts paredz, ka no 2022.gada 1.februāra SIA “Mērsraga ūdens” sniegtais ūdensapgādes pakalpojumu tarifs būs 1,56 eiro/kubikmetrā (ar PVN), kanalizācijas pakalpojumu tarifs – 2,27 eiro/kubikmetrā (ar PVN), bet kopējais tarifs būs 3,84 eiro/kubikmetrā (ar PVN). Izmaksu pieaugums ir 26% apmērā.

Šobrīd SIA „Mērsraga ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumus sniedz saskaņā ar tarifiem, kas noteikti ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2011. gada 21. aprīļa lēmumu. Par vienu kubikmetru ūdens klienti maksā 0,91 eiro (ar PVN), bet kanalizācijas tarifs ir 2,13 eiro/kubikmetrā (ar PVN) apmērā. Kopējās ūdens un kanalizācijas izmaksas par vienu kubikmetru sastāda 3,04 eiro (ar PVN).

SIA „Mērsraga ūdens” izstrādājis aktuālo ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, ņemot vērā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas apstiprināto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodiku.

SIA „Mērsraga ūdens” aicina iedzīvotājus līdz 24. janvārim (ieskaitot) izteikt priekšlikumus par sagatavoto tarifu projektu, tos nosūtot uz elektroniskā pasta adresi info@mersragaudens.lv.

SIA “Mērsraga ūdens”

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (1)

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma