Jaunumi un aktualitātes novadā

16

Decentralizētās kanalizācijas sistēmas jāreģistrē visiem novada iedzīvotājiem

Jau 2017. gadā tika apstiprināti Ministru kabineta noteikumi par decentralizēto kanalizācijas iekārtu apsaimniekošanu un reģistrēšanu. Tie paredz, ka līdz šī gada beigām it visiem decentralizēto notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas sistēmu īpašniekiem pilsētu un pagastu teritorijās savas iekārtas ir jāreģistrē pašvaldībā.

Līdz 31. decembrim visiem decentralizēto notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas sistēmu īpašniekiem savas iekārtas ir jāreģistrē  pašvaldībā. Iedzīvotāji tiek aicināti reģistrēt iekārtas, iesniedzot iesniegumu savas attiecīgās teritorijas ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzējam.

 

Talsu novadā tie ir SIA „Talsu ūdens” (bijušā Talsu novada teritorija), SIA „Rojas DzKu” (Rojas pagasts), SIA „Ziemeļkurzeme” (Dundagas pagasts), SIA „Kolkas ūdens” (Kolkas pagasts), SIA „Mērsraga ūdens” (Mērsraga pagasts). Pieteikumus var iesniegt elektroniski, nosūtīt elektroniskajā pastā, iemest pie uzņēmumiem izvietotajās pastkastītēs, vai nosūtīt pa pastu.

 

Decentralizētās kanalizācijas sistēmas ir visas izbūvētās un izveidotās tilpnes, kur uzkrājas notekūdeņi – krājtvertnes, asenizācijas bedres, nosēdbedres, septiķi.

DECENTRALIZĒTĀS KANALIZĀCIJAS SISTĒMAS
REĢISTRĀCIJAS APLIECINĀJUMS ŠEIT>> 

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma