Jaunumi un aktualitātes novadā

7

Pateicība Mērsraga pagasta pārvaldes darbiniekiem un iedzīvotājiem

Kopā nepavadījām daudz laika, bet tas bija pietiekoši kvalitatīvs, lai būtu, par ko pateikties. Laiks lietas saliek pa vietām, un arī man bija vajadzīga šī pieredze – darbs kopā ar Jums, pagasta pārvaldes darbiniekiem, kā arī pagasta iedzīvotāju iepazīšana.

Arī turpmāk man nebūs vienalga par to, kā Jums, Mērsragā viss attīstīsies tālāk. Jūs kopā esat laba komanda, un man prieks, ka komandā ir cilvēki, kuriem nav vienaldzīgs viņu darbs, kuriem nav vienaldzīga sava pagasta izaugsme, attīstība. Jums jāturpina iesāktais virziens! Mēs kopā iesākām darīt būtiskas lietas, un es no sirds vēlos, lai nevienā nezūd cīņas spars pašu izvirzīto mērķu sasniegšanā.

Jūs esat tie, kas skaidri zina – kaut ko var izdarīt tikai tad, kad beidz par to domāt un sāk darīt! Paldies visiem tiem Mērsraga pagasta iedzīvotājiem, kas mani pieņēma savā vidū, novērtēja ne tikai manu, bet arī manas Mērsraga komandas darbu! Man bija prieks ar Jums piedalīties gan pasākumos klātienē, gan arī attālināti. Man bija prieks sastapt Jūs manās ikdienas darba gaitās, ikvienam no Jums paldies par atzinīgiem vārdiem! Uz tikšanos!

Marika Grohjacka

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma