Jaunumi un aktualitātes novadā

5

Valsts svētku laikā godinās Talsu novada pašvaldības apbalvojumu saņēmējus

Latvijas dzimšanas dienas nedēļā Talsu novada pašvaldība īpaši pateiksies tiem novada ļaudīm, kuri šajā gadā darījuši labu vietējai kopienai un nesuši Talsu novada vārdu Latvijā un pasaulē. Šiem cilvēkiem tiks piešķirti Talsu novada pašvaldības apbalvojumi: Izcilības, Atzinības un Goda balvas.

18. novembrī Talsu Tautas namā, ievērojot valstī noteiktos drošības nosacījumus, tiks godināti Talsu novada Izcilības un Atzinības balvu saņēmēji.

Izcilības balva ir Talsu novada pašvaldības augstākais apbalvojums. Tas tiek piešķirts, lai paustu atzinību par izciliem un nozīmīgiem sasniegumiem, kas nesuši Talsu novada vārdu valstī un pasaulē. Savukārt Atzinības balva tiek piešķirta par būtiskiem nopelniem Talsu novada attīstībā, saimnieciskajā darbībā, veselības aizsardzībā, kultūras, sporta, izglītības, sabiedriskajā un starptautiskajā darbībā, vai citās novadam nozīmīgās jomās.

Arī šajā gadā tiks pasniegtas trīs Izcilības un desmit Atzinības balvas.

Svētku nedēļā novada pilsētās un pagastos tiks cildināti Talsu novada Goda balvu saņēmēji. Šis apbalvojums tiek piešķirts par augsti profesionālu, godprātīgu, brīvprātīgu darbu kādā atsevišķā nozarē, novada vides vizuālā vai pozitīva tēla veidošanā, vai mūža ieguldījumu novadam nozīmīgās jomās.

Ik gadu ikvienam Talsu novada iedzīvotājam ir iespēja apbalvojumiem izvirzīt, viņuprāt, atbilstošākos kandidātus. Goda balvu pretendentus izvērtē attiecīgās pilsētas un pagasta vērtēšanas komisija, bet Izcilības un Atzinības balvu nominantus vērtē Talsu novada pašvaldības Apbalvojumu izvērtēšanas komisija.

Apbalvojumu izvērtēšanas komisija šādā sastāvā – Sandra Pētersone, Normunds Tropiņš, Ilze Indriksone, Dainis Karols, Edmunds Demiters, Dainis Norenbergs, Dzintra Eglīte, Baiba Veismane-Rezonga, Guna Millersone, Iveta Rorbaha, Maija Laukmane, Elga Vērdiņa – tikās pēdējo reizi. Jau nākamajā gadā tiks sludināta jauna pieteikšanās uz komisijas locekļu vietām.

Inita Fedko

Goda balvu ieguvēju sarakstu skatīt šeit.

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma