Jaunumi un aktualitātes novadā

30

Āra klases izveide brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādošanai

Biedrība “Izglītībai Mērsragā” realizējusi projektu “Āra klases izveide brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādošanai” (ELFLA apakšpasākums: 19.2 "Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju", aktivitāte: 19.2.2 "Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas"), projekta Nr.20-08-AL35-A019.2203-000004.

Projekta ietvaros tika iegādāti un uzstādīti seši āra galdu un solu komplekti, kas atrodas pie Mērsraga vidusskolas sporta laukuma.  Projekta izmaksas 18234.39 EUR.

Šie komplekti tika izkārtoti līdzīgi kā skolas klase. Galdu un solu uzstādīšana tika pabeigta martā. Kopš tā laika, šo atpūtas vietu regulāri izmanto ģimenes ar bērniem, vasaras bērnu nometņu daībnieki, jaunieši, sportisti, vietējie iedzīvotāji un Mērsraga viesi – tūristi.

Paredzams, ka āra klase kalpos kā vieta, kur īstenos izglītojošus ārpusskolas pasākumus skolēniem, gan arī informatīvas lekcijas un radošas meistarklases citiem interesentiem. Tā pavērs iespēju ne tikai daudzveidīgākām aktivitātēm āra vidē, bet arī motivēs jauniešus praktiskai darbībai vides uzlabošanā gan skolas apkārtnē, gan visā Mērsraga pagasta teritorijā.

 

Diāna Rubene,

projekta vadītāja

 

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (1)

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma