Jaunumi un aktualitātes novadā

7

Gada mērsradznieks noskaidrots!

Par Mērsraga novada vēstures izpēti, apkopošanu, saglabāšanu un novada atpazīstamības veicināšanu Apliecinājuma rakstu par titula “Gada mērsradznieks” saņems Inga Hartika. Sumināšana notiks Mērsraga novada svētku ietvaros, 8. augustā, tas ir rīt, plkst. 15.30.

Tāpat sumināsim novada sakoptākās sētas. Atzinības rakstu par “Sakoptāko viesu namu” saņems SIA “Ragakrasts” par īpašumu Lielā iela 96. Atzinības raksts par “Skaistāko sētu” Kalniņu ģimenei par īpašumu Vēja iela 7. Atzinības raksts par “Gaumīgākajām sētas dekorācijām” Alisei Pāvilsonei par ieguldīto darbu īpašumā Lielā iela 69. Atzinības rakstu par “Krāšņāko puķu dārzu” saņems Judīte Paipala par īpašumu Ezera iela 4.  Nominācijā “Sakoptākā senā sēta” Atzinības raksts Intai Jankevicai par īpašumu Rožu iela 11 (“Čunčas”). Atzinības raksts nominācijā “Sakoptākā ģimenes māja” - Dižpēteru ģimenei par īpašumu Ceriņu iela 17.

Mums ir vēl viena ziņa! Atzinības raksts rīt tiks pasniegts arī Guntai Jozupupei-Upesjozupai par aktīvu un nesavtīgu iesaistīšanos Mērsraga novada sabiedriskās un saimnieciskās dzīves uzlabošanā!

 

Sekretāre M.Brāle

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma