Jaunumi un aktualitātes novadā

12

UZSĀKTI BŪVDARBI AKTĪVĀS ATPŪTAS PARKA IZBŪVEI MĒRSRAGĀ!

Mērsraga novada pašvaldība informē, ka jūnijā uzsākti būvdarbi Aktīvās atpūtas parka ierīkošanai Dzintaru ielā 11, Mērsragā.

Darbi tiek veikti, Lauku atbalsta dienesta finansētā projekta „Aktīvās atpūtas parka izveide Mērsragā”, identifikācijas nr. Nr.19-08-AL35-A019.2203-000006 ietvaros, kas tika apstiprināts pagājušā gada nogalē un uzsākti projekta īstenošanas darbi. 2020.gada 17. janvārī Mērsraga novada pašvaldība izsludināja iepirkuma procedūru „Aktīvās atpūtas parka projektēšana un izbūve Mērsragā”, iepirkuma id. Nr. MNP 2020/1, kura rezultātā tika noslēgts līgums ar „SIA We Build Parks”, reģ. nr.40103584871 par līguma summu EUR 28 430,14 (bez PVN). Plānots, ka būvdarbi tiks paveikti līdz jūlija vidum.

Projektā paredzēts izveidot jaunu un modernu piedzīvojumu veloparku, kas ir velo taka pa mežu ar dažādiem elementiem, kas gan padara šo braucienu pa mežu interesantāku, gan māca nepieciešamās veloprasmes. Izveidotā trase būs piemērota dažāda vecuma velotrases apmeklētājiem, neatkarīgi no prasmēm, kādas kuram ir. Ikviens, kam būs vēlme sportot svaigā gaisā un brīvā dabā, te būs gaidīts! 

Projekta mērķis – Popularizēt veselīgu, sportisku un aktīvu dzīvesveidu jauniešiem un bērniem, labiekārtojot teritoriju un izveidojot aktīvās atpūtas parku Mērsragā.

Projekta kopējās izmaksas ir EUR 32 160,00 no kurām Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai publiskais finansējums sastāda EUR 18 000,00.


Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

"Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē"
http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm
 

 

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma