Jaunumi un aktualitātes novadā

30

Sveiciens 4.maija svētkos!

Mērsraga novada domes priekšsēdētāja apsveikums svētkos mērsradzniekiem.

Dārgie Mērsradznieki!

Sirsnīgi sveicu jūs visus Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā. Arī toreiz , tajā siltajā un saulainajā pavasara dienā pirms 30 gadiem, Latvija bija pilna emociju tāpat kā šodien. Tā priecājās, gavilēja un dziedāja. Vienā mēlē, vienā dvēselē dziedājām “Daugav’s abas malas mūžam nesadalās”.

Mūsu tautai no cerībām bija izaugusi griba. Griba un apņēmība panākt, ka Latvija būs brīva valsts. Brīvības alkas, kas bija dzīvojušas tautas apziņā, pārtapa politiskajā dokumentā. Mēs apņēmāmies panākt iespēju dzīvot brīvā, demokrātiskā pasaulē un nepieļaut latviešu nācijas izzušanu. Pirms 30 gadiem brīvības ilgas radīja dažādus sapņus. To, kāda būs atjaunotā Latvija, katrs iedomājās citādi. Katram bija savs sapnis par savu dzīvi atjaunotajā Latvijā. Bet visiem kopā bija sapnis par neatkarīgu Latviju, par savu valsti, sapnis par to, kādā valstī dzīvosim un kāda būs mūsu tautas nākotne. Latvija vienmēr vēsturē ir atdzimusi no tautas nelokāmības un sapņiem. Tā veidota ar drosmi, lielu pašapziņu un lielu ticību savas tautas nākotnei. Mēs ticam savas valsts nākotnei, tāpat kā ticam savai zemei, tāpat kā ticam paši sev, jo tikai brīvība ir mūsu tautas dzīvība.

Patiesā cieņā,

Mērsraga novada Domes priekšsēdētājs

Roberts Šiliņš

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma