Jaunumi un aktualitātes novadā

22

Izmaiņas Mērsraga IC un Mērsraga VPVKAC darbībā

Ar pašvaldības priekšsēdētāja rīkojumu, saistībā ar Mērsraga novadā konstatēto, apstiprināto COVID-19 saslimšanas gadījumu, Mērsraga IC un Mērsraga VPVKAC no pirmdienas, 23.marta, darbosies tikai iepriekš noteiktajās dienās - aiz slēgtām durvīm un pārējā laikā - tikai un vienīgi attālināti.

Esam atvērti saziņai, jautājumu gadījumā, lūgums zvanīt: 26678815 (Inga), 27789250 (Evita), kā arī rakstīt uz vienoto e-pastu: infocentrs@mersrags.lv!

Esiet atbildīgi! Mīļie iebraucēji, saudzējiet ne tikai savu un savu ģimenes locekļu veselību, priecājoties par pavasara saulīti, bet domājiet arī par tiem, kas šeit ikdienā dzīvo un strādā. Izvairieties no publisku vietu apmeklēšanas!

Esiet veseli, un #paliecietmājās!

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma