Jaunumi un aktualitātes novadā

17

Informācija no pirmsskolas izglītības iestādes "Dārta" par aktuālajām izmaiņām

Mērsraga pirmsskolas izglītības iestāde “Dārta”, ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, darbojas saskaņā ar Ministru kabineta 12.03.2020. rīkojumu Nr.103 ”Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un grozījumiem 14.03.2020. ar Ministru kabineta rīkojumu Nr.105:

  • nodrošina bērniem dežūrgrupu no 2020.gada 16.marta līdz 14.aprīlim.
  • vecākiem/aizbildņiem reizi nedēļā jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē “Dārta” rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene pēdējo 14 dienu periodā nav bijuši ārvalstīs un nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām, un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. Apliecinājums vecākiem/aizbildņiem ir pieejams Mērsraga pirmsskolas izglītības iestādē “Dārta” klātienē pie dežūrgrupas skolotājas.
  • 5-6 gadus vecu izglītojamo, kuri nepameklēs izglītības iestādi “Dārta”, tiks dota iespēja attālinātai apmācībai.
  • ir atcelti plānotie pasākumi un neapmeklēsim publiskos pasākumus līdz 2020.gada 14.aprīlim.
  • pastiprināti sekojam un sekosim visā izglītības iestādē tīrībai, veicot dezinfekcijas pasākumus grupu un citās telpās.

 

Vadītāja Dina Spunde

17.03.2020.

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma