Jaunumi un aktualitātes novadā

16

Mērsraga pašvaldības policija aicina: Esi atbildīgs, ja esi pēdējo nedēļu laikā atgriezies no ceļojumiem

Saistībā ar infekciju Covid-19 valstī uz mēnesi ir izsludināta ārkārtēja situācija. Ja cilvēks ir atgriezies no infekcijas skartajām valstīm, jāievēro 14 dienu karantīna – jāpaliek mājās, nevar doties ārā un nevar doties uz darbu.

Šajās dienās no citām valstīm atgriežas daudzi Latvijas iedzīvotāji, tāpēc šis ir valstiski svarīgs brīdis pašizolēties. Ja esi atgriezies no citas valsts, tu nedrīksti doties ciemos pie ģimenes locekļiem, nedrīkst doties uz darbu, četrpadsmit dienas ir burtiski jāatrodas mājās.

Plašsaziņas līdzekļos izskanējis arī aicinājums - cilvēkiem, kuri atgriežas no ārzemēm un kuriem ir simptomi, izmantot iespēju nodot "Covid-19" analīzes jau lidostā.

Pašizolācijā ir jāpaliek visiem cilvēkiem, kuri atgriežas no ārzemēm, pat tad, ja viņiem slimības simptomu nav.

Atgādinām, ka Valsts policija personas, kas šos ieteikumus ārkārtas situācijā, neievēros, ir tiesīga saukt pie administratīvās atbildības (176.2 pants. Ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšana. Par ārkārtējās situācijas vai izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu — uzliek naudas sodu līdz trīssimt piecdesmit euro), saskaņā ar Ministru kabineta izdoto rīkojumu Nr.103, kas stājies spēkā 2020.gada 12.martā.

Mērsraga pašvaldības policijas priekšniece I.Lilinfelde

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma