Jaunumi un aktualitātes novadā

16

Mērsraga novada pašvaldības policijas informācija iedzīvotājiem

Sakarā ar koronovīrusa (COVID – 19) izplatību un Latvijas republikā izsludināto ārkārtas stāvokli, Mērsraga novada pašvaldības policija informē iedzīvotājus, ka turpina pildīt savus pienākumus, ievērojot nepieciešamos drošības pasākumus.

Iedzīvotāji, tiek aicināti izvērtēt policijas izsaukšanas nepieciešamību. Izsaukumu saņemšanas gadījumā prioritāte  būs izsaukumiem, kuri būs saistīti ar draudiem cilvēku dzīvībai vai veselībai.

Iepriekš nozīmēto lietu izskatīšana klātienē tiek pārcelta pagaidām līdz 14.aprīlim, vai līdz laikam, kad tiks atcelta ārkārtas situācija Latvijā.

Iedzīvotāji ir aicināti klātienē neapmeklēt Mērsraga novada pašvaldības policiju, tādejādi neradot draudus policijas darbinieku veselībai. Aicinām risināt jautājumus attālināti, izmantojot saziņai Mērsraga novada pašvaldības policijas oficiālos e-pastus: policija@mersrags.lv, ineta.lilinfelde@mersrgas.lv vai sazināties pa tālruni 26573007 vai 20703443.

Iedzīvotāji tiek aicināti sekot līdzi informācijai par valstī izsludināto ārkārtas stāvokli un ievērot noteiktos piesardzības pasākumus.

Saudzēsim sevi, savus tuvos un cilvēkus sev apkārt.

 

Mērsraga novada pašvaldības policijas priekšniece I.Lilinfelde

FOTO: ilustratīvs, autors: @grose_wolf

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma