Jaunumi un aktualitātes novadā

13

Par Ziemassvētku pārsteigumiem

2019. gada 19. decembrī Sociālais dienests apciemoja mūsu novada iedzīvotājus, kuri patstāvīgi dzīvo ilgstošās aprūpes iestādēs. Sociālais dienests pabija - Engures novada domes pansionāts "Rauda”, Talsu novada pašvaldības iestāde pansionāts “Lauciene”, Sabiles aprūpes biedrībā “Kalme”, Laidzes īslaicīgās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā, Sociālās aprūpes centrā „Stūrīši”, Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā “Krustceles” un Ārlavas pansijā.

Šajā reizē gribu teikt lielu paldies Mērsraga vidusskolas skolēniem, viņu vecākiem un pedagogiem. Katra klase gatavoja pārsteigumu  Mērsraga iedzīvotājam, kurš atrodas ilgstošās aprūpes iestādē. Liels paldies par Jūsu sagādāto pārsteigumu cilvēkiem, viņi bija patiesi priecīgi. Liels paldies ikvienam, kurš neaizmirsa draugus, radus apveikt Ziemassvētkos, kuri ikdienas gaitas pavada pansionātos, viņi bija emocionāli priecīgi, un asaras ritēja pār viņu vaigiem.

Liels paldies PII Dārta kolektīvam un maziem rūķīšiem par Ziemassvētku apsveikumiem, kurus nogādājām visiem Laucienes pansionāta iedzīvotājiem.

  1. gada 21. decembrī Ziemassvētku ieskaņās bija pasākums bērniem, kas notika Mērsraga tautas namā. Tur 25 bērni saņēma no Ziemassvētku vecīša saldumu paciņu. Liels paldies Ziemassvētku vecītim, ka bez sniega atrada ceļu uz Mērsragu, liels paldies Piparkūkai, Mandarīnam, Konfektei un Ievai Obolēvičai par pasākumu.

Ziemassvētku laiks ir pārsteigumu laiks, Mērsraga baptistu draudze sadarbībā ar atbalstītājiem iepriecināja Mērsraga iedzīvotājus. Liels paldies Jums un Jūsu atbalstītājiem! Jūs  visi kopā citām ģimenēm radījāt brīnumus, uz kuriem viņi necerēja.

Ziemassvētku laikā Līcīšu ģimenes iepriecināja Mērsraga seniorus, liels paldies par Jūsu labo sirdi. Paldies rūķenītēm!

Liels paldies Benitai par pārsteigumu vientuļam pensionāram, kurš negaidīja nevienu pārsteigumu!

 

Ar cieņu, Mērsraga novada Sociālā dienesta vadītāja Gunta Fībiga

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma