Jaunumi un aktualitātes novadā

13

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas

Mērsraga novada vēlēšanu komisija atgādina, ka sestdienā, 2019. gada 25. maijā, Latvijā notiks kārtējās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas.

Mērsraga novadā būs viens – 846.vēlēšanu iecirknis. Tas, kā jau ierasts, atradīsies Mērsraga novada tautas namā, adrese: Lielā iela 25, Mērsrags. Mērsraga vēlēšanu iecirknis, tāpat kā visi pārējie vēlēšanu iecirkņi Latvijā, strādās no 20.maija. Vēlēšanu iecirkņu darba laiks:

  1. maijā no plkst. 17.00 līdz 20.00.
  2. maijā no plkst. 9.00 līdz 12.00.
  3. maijā no plkst. 17.00 līdz 20.00 - iepriekšējā balsošanas diena.
  4. maijā no plkst. 9.00 līdz 12.00 - iepriekšējā balsošanas diena.
  5. maijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 - iepriekšējā balsošanas diena.

Vēlēšanu iecirkņa darba laikā Mērsraga novada vēlēšanu komisija būs sazvanāma pa tālruni 63237699.

Balsošanas dokuments EP vēlēšanās ir gan pase, gan personas apliecība (eID). Tā kā vēlēšanās lieto vēlētāju sarakstus, tad spiedogs pasē par dalību vēlēšanās netiks likts.

Balsot iepriekš varēs savā vai citā vēlēšanu iecirknī.

Balsojot citā iecirknī, būs jāuzgaida, kamēr iecirkņa komisija veiks iecirkņa maiņu un sazināsies ar Tavu iecirkni, lai pārliecinātos, ka neesi jau nobalsojis.

Vēlēšanu dienā - 25. maijā no plkst. 7.00 līdz 20.00 jābalso tikai savā vēlēšanu iecirknī.

Iespējama arī balsošana vēlētāja atrašanās vietā Latvijā. Šo iespēju var izmantot vēlētāji, kuri veselības dēļ nevarēs nokļūt vēlēšanu iecirknī un slimojošu personu aprūpētāji. Balsošanai atrašanās vietā varēs pieteikties, sākot ar 20. maiju.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei (PMLP) vēlētājiem uz deklarētās dzīvesvietas adresi Latvijā bija jāizsūta paziņojumi par EP vēlēšanām un informāciju par to, kura iecirkņa sarakstā vēlētājs iekļauts, tomēr daudzi vēlētāji savus paziņojumus joprojām nav saņēmuši. Tie, kuriem nav piegādāts PMLP paziņojums, savu vēlēšanu iecirkni var noskaidrot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes e-pakalpojumā vai pa tālruni 67049999!

 

Liāna Lukse-Bolmane

Mērsraga novada vēlēšanu komisijas sekretāre

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma