Jaunumi un aktualitātes novadā

18

IESPĒJA IESNIEGT PROJEKTU PIETEIKUMUS EIROPAS JŪRLIETU UN ZIVSAIMNIECĪBAS FONDA (EJZF) KONKURSĀ

Biedrība “Talsu rajona partnerība” ir izsludinājusi Eiropas jūrlietu un zivsaimniecības EJZF) fonda projektu konkursa kārtas uzņēmējdarbības atbalstam, vides saglabāsanas un klimata pārmaiņu mazināšanas pasākumiem un piekrastes kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanai un popularizēšanai.

Uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai projektu pieteikumus var iesniegt no 15.maija līdz 15.jūlijam. Atbalstu iespējams saņemt jaunu pamatlīdzekļu un programmnodrošinājuma iegādei, būvniecībai un ar to saistītām aktivitātēm, jaunu būvmateriālu iegādei, teritorijas labiekārtošanai.

Vides uzlabošanas un klimatisko pārmaiņu mazināšanas pasākumiem atbalsu iespējams saņemt jaunu pamatlīdzekļu, aprīkojuma iegādei, būvdarbu veikšanai, teritorijas labiekārtošanai, zvejas kuģa dzinēja nomaiņai.

Piekrastes kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanai un popularizēšanai atbalstu iespējams saņemt jaunu pamatlīdzekļu un programmnodrošinājuma iegādei un uzstādīšanai, muzeju eksponātu atjaunošanai, būvniecības izmaksām, būvmateriālu iegādei, un teritorijas labiekārtošanai. Plānotajām darbībām jābūt saistītām ar zvejas vai jūras kultūras mantojuma saglabāšanu un/vai izmantošanu.

Abās rīcībās projektus var iesniegt no 17.maija līdz 17.jūlijam Lauku atbalsta dienesta elektroniskās pietekšanās sistēmā (EPS).

Tuvāka informācija pieejama zvanot mob. tālr. 22328884 administratīvā vadītāja L.Pļaviņa vai rakstot e-pastā: talsu.partneriba@inbox.lv, biedrības mājas lapā www.talsupartneriba.lv.

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma