Jaunumi un aktualitātes novadā

1

Aicinām piedalīties Mērsraga novada attīstības programmas 2019.-2025.gadam izstrādē!

Mērsraga novada pašvaldība šobrīd izstrādā jaunu novada attīstības programmu laika posmam no 2019. līdz 2025.gadam un aicina Mērsraga novada iedzīvotājus piedalīties tās izstrādē.

Attīstības programmas mērķis ir noteikt Mērsraga novada attīstības prioritātes un darbības virzienus, kā arī sastādīt mūsu iespējām atbilstošu rīcības plānu. Plāns tiek izstrādāts līdz 2019. gada augustam un tā izstrādes ietvaros paredzēti šādi pasākumi ar iedzīvotāju līdzdalību:

-              Stratēģiskās plānošanas seminārs šī gada marta beigās (datums, laiks

un norises vieta tiks izziņoti atsevišķi). Seminārā tiks prezentēta esošās situācijas analīze un izvirzītās attīstības scenāriju alternatīvas, semināra dalībnieki veiks alternatīvu izvērtējums un izvirzīs vadošo alternatīvu.

-              Rīcību plānošanas seminārs šī gada aprīlī (datums, laiks un norises

vieta tiks izziņoti atsevišķi). Šī semināra ietvaros tiks noteiktas turpmākajos gados novadā veicamās rīcības, izvērtēta to nozīmība.

-              Mērsraga novada attīstības programmas 1.redakcijas publiskā

apspriešana, kas notiks 2019.gada maijā. Arī publiskās apspriešanas sanāksmju vietas un norises laiks tiks paziņots atsevišķi.

Interesentus līdz šī gada februāra beigām aicinām pieteikties dalībai semināros pie Mērsraga novada domes izpilddirektores Agneses Kreicbergas pa telefonu +371 26572494, vai e-pastu agnese.kreicberga@mersrags.lv.

FOTO: ilustratīvs (autors: Uldis Plinte)

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Kā vērtē pašreizējo tūrisma attīstības līmeni Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma