Jaunumi un aktualitātes novadā

29

Aicinājums!

Ja vēlies uzslavēt uzņēmuma, organizācijas un pašvaldības cītīgākos un apzinīgākos darbiniekus, pašaizliedzīgu un aktīvu kaimiņu, vai kādu citu labas gribas cilvēku - izsaki savu viedokli! Aicinām Mērsraga novada iedzīvotājus apbalvošanai pieteikt tos novadniekus, kas būtu pelnījuši saņemt pateicības rakstu, kā arī vienu iedzīvotāju, kas būtu jāgodina ar Goda mērsradznieka nosaukumu.

Pieteikt var ikvienu, kas Jūsuprāt izcēlušies ar sevišķiem nopelniem Mērsraga novada labā, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, sporta, zinātnes vai saimnieciskajā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība.

Ierosinājumu par kādas personas apbalvošanu aicinām rakstīt brīvā formā, norādot apbalvošanai pieteiktās personas vārdu, uzvārdu, darba vai sabiedriskās darbības vietu un ieņemamo amatu, kā arī motivētu pamatojumu, kādēļ jūsuprāt šī persona būtu jāapbalvo. Tāpat lūdzam norādīt informāciju arī par pieteikuma iesniedzēju - vārdu un uzvārdu vai organizācijas nosaukumu. Lēmumu par to, kuras personas apbalvot pieņems apstiprināta padome, izskatot iesniegtos ierosinājumus.

Ierosinājumus lūdzam iemest Tautas namā, Mērsraga domē, Informācijas centrā izvietotajās pastkastītēs, vai arī nosūtīt uz e-pastu mersrags@mersrags.lv līdz 2018.gada 31.oktobrim.  Apbalvojumi tiks pasniegti - Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā.

FOTO: ilustratīvs (2017.gada Goda mērsradznieks)
Teksts: Madara Brāle

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma