Jaunumi un aktualitātes novadā

10

Nodod vecās riepas bez maksas!

No 13. līdz 21. oktobrim norisināsies dabai draudzīga akcija – “Dod riepām otru dzīvi!”. Šajā laikā desmit laukumos Latvijā ikvienam būs iespēja nodot vecās riepas bez maksas.

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “Latvijas Zaļais fonds” aicina veidot mūsu Latviju tīru, bez liekiem kaitīgajiem atkritumiem!

 

“Pirms ziemas sezonas, mēs kopā ar desmit atbildīgiem atkritumu savākšanas laukumiem vēlamies rosināt iedzīvotājus būt aktīviem un dot iespēju pareizi atbrīvoties no liekajiem riepu krājumiem – bez maksas.  Šī ir pirmā mūsu akcija, taču nākotnē plānojam veidot ilgtermiņa sadarbību ar servisiem un riepu tirdzniecības vietām, kas motivētu šos uzņēmumus savākt vecās riepas jau riepu maiņas brīdī,” stāsta akcijas iniciatoru “Latvijas Zaļā fonda” izpilddirektore Solveiga Grīsle.

 

Latvijas Zaļais fonds parūpēsies, lai savāktās riepas tiktu savlaicīgi un atbildīgi pārstrādātas. No pārstrādātajām riepām var radīt, piemēram, segumus bērnu un sporta laukumiem, ilgāk lietojamus ceļa segumus un izturīgākas būves.

 

Ikviens akcijas laikā bez maksas varēs nodot vecās riepas:

 

SIA “AAS “Piejūra””

Tukuma šķirošanas – pārkraušanas stacija, Dienvidu iela 1, Tukums

Jūrmalas šķirošanas – pārkraušanas stacija, Ventspils šoseja 61, Jūrmala

Kandavas pārkraušanas stacija, Daigones iela 20, Kandava

Rojas šķirošanas-pārkraušanas stacija, Roja,  Rojas novads

Poligons “Janvāri”, Laidzes pagasts,Talsu novads

 

Papildu informāciju par akciju meklēt:

www.zalaisfonds.lv vai facebook.com/latvijaszalaisfonds/

 

 

JĀŅEM VĒRĀ!

  • pieņemšanas laukumi darbojas tikai pieņemšanas vietu darba laikos
  • bezmaksas riepu pieņemšana notiek tikai akcijas laikā no 2018. gada 13.-21. oktobrim ieskaitot
  • bez maksas tiek pieņemtas tikai vieglo un kravas auto riepas, kuru maksimālais platums ir 39 cm un diametrs 118 cm, industriālās riepas tiek pieņemtas par samaksu (atbilstoši laukuma izcenojumiem)
  • ja Tev ir lieli nolietoto riepu krājumi, labāk zvani +371 2787 1777

 

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma