Jaunumi un aktualitātes novadā

23

Arī mēs tur bijām – Rīgas svētkos!

18.augustā Rīgas svētku laikā notika pasākums “Kanāla regate 2018” – teatrāls jautrības brauciens ar ūdens velosipēdiem četru cilvēku komandām.

Pasākumā piedalījās 30 Latvijas pilsētas un ostas, kas draudzīgi cīnījās par balvām:

  • Ātrākais kanālbraucējs 2018;
  • Elegantākā ekipāža 2018;
  • Skumjais Ūdensmalējs 2018;
  • Ātrākā Osta 2018 – Rīgas brīvostas kauss.

Pasākumu vadīja radio DJ, mūziķis un sportists Ēriks Loks un Rigatv24 moderators Jānis Labucs. Plkst. 12.00 ar pasākuma vadītāju priekšgalā, komandas devās karnevāliskā gājienā uz brīvdabas skatuvi Kronvalda parkā. Ar Rīgas Brīvostas pārstāvja Andra Amerika uzrunu tika oficiāli atklāta Kanāla Regate 2018.

Visas komandas bija kārtīgi gatavojušās šim pasākumam. Mērsraga ostas pārvaldes komanda “Mersraga pirāti” startēja otrajā braucienā kopā ar Ventspils un Alūksnes komandām. Mūsu komanda devās uz startu ar devīzi “Mērsrags ir spēks!” un to godam pierādīja – labi veicot šo grūto distanci.

Arī komandu vizītkartē, kur katrai komandai vajadzēja prezentēt sevi uz improvizētās skatuves, mūsu muzikāli pantomīmiskais priekšnesums krāšņajos pirātu tērpos par Mērsraga vēsturi, tika labi uzņemts.

Mēs šādā pasākumā piedalījāmies pirmo reizi, bet mūs atzinīgi novērtēja mūsu konkurenti - lielās pilsētas un ostas.

Vēlos pateikt lielu paldies Mērsraga ostas pārvaldes komandai – Intai Dakstiņai, Kristīnei Veinbergai, Dainim Dakstiņam un Alvim Kadiķim, un mūsu atbalstītājiem.

 

Ar cieņu,

Mērsraga ostas pārvaldnieks Jānis Budreika

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Kurus Mērsraga apskates objektus, apskates vietas Jūs ieteiktu noteikti apmeklēt Mērsraga viesiem?
     Rezultāti » 

Reklāma