Jaunumi un aktualitātes novadā

8

Decembra mēnesī Sociālā dienestā

Sociālā dienestā katru gadu decembra mēnesis ir darbīgs un rosīgs. Apciemojām mūsu novadniekus tuvākajās ilgstošās aprūpes iestādēs, kopā ir 11 cilvēkus iepriecinājām ar Ziemassvētku saldumu paciņām.

Pabijām pansionātos „Rauda”, „Lauciene”, Latvijas Sarkanā Krusta sociālās aprūpes centrā „Stūrīši” un Ārlavas pansijā. Katrs mūsu novadnieks grib zināt kas Mērsragā ir jauns, ar katru cenšamies aprunāties un pastāstīt par mūsu novada dzīvi, par cilvēkiem. Man bija sajūta,  mūsu novada cilvēki dzīvo iestādē kas nav tuvu mājām, bet viņu saknes un atmiņas par dzīvi un cilvēkiem paliek Mērsragā. Plānojam Lieldienās braukt ar Mērsraga pašdarbnieku kolektīviem uz Laucienes pansionātu.

PII Dārta bērni kopā ar vecākiem sagatavoja Ziemassvētku apsveikumus mūsu novada cilvēkiem, kuri netīšām iespruka pastkastītēs, lai nedaudz iepriecinātu Ziemassvētku laikā.

No Mērsraga novada ziedojuma konta 35 bērniem sagatavojām Ziemassvētku paciņas, kuras katram bērnam centāmies nogādāt pirms Ziemassvētku vakara. Man vienmēr ir prieks redzēt bērnu acīs patieso un neviltoto smaidu par Ziemassvētku salduma paciņu.

  1. gadā iesākās vecāku atbalsta grupa kopā ar maziem bērniem. Jebkurš vecāks kopā ar savu bērnu līdz 2 gadu vecumam varēja nākt un pabūt kopā ar citiem vecākiem, iegūt jaunas zināšanas ko vadīja sociālā darbiniece Ilona Talente. Pie Ziemassvētku eglītes citam bija jauka pirmā fotosesija, liels paldies fotogrāfam. Liels paldies vecākiem, kuri uzsāka un iesaistījām grupu nodarbībās. Februāra mēnesī turpināsies divas reizes mēnesī vecāku atbalsta grupas, jebkurš var nākt uz vecāku grupā ar savu bērniņu.

 

Mērsraga novada Sociālā dienesta vadītāja Gunta Fībiga

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Kādus Mērsraga suvenīrus Jūs vislabprātāk iegādātos Informācijas centrā? Kas interesē, patīk?
     Rezultāti » 

Reklāma