Jaunumi un aktualitātes novadā

7

Ziemassvētku Labdarības koncerts “Krāsaini sapņi”

2017. gada 1. decembrī Mērsraga Tautas namā jau astoto gadu pēc kārtas notika Ziemassvētku Labdarības koncerts. Pasākumu vadīja Sarmīte Laure kopā ar dēlu Mārtiņu Lauri.

Bērnu sapņi ir krāsaini kā tauriņi, kā putni debesīs - skaisti, netverami. Mēs katrs esam atbildīgs par to, lai mūsu sapņi piepildītos. Labdarības koncerta mērķis – atbalstīt bērnu nometni - dažas dienas vasarā ārpus Mērsraga novada. Mūsu novadā ir bērni, kuriem vasaras laikā nav iespējas izbraukt no Mērsraga novada finansiālo apsvērumu dēļ.

Liels paldies ikvienam, kurš palīdzēja organizēt pasākumu!

Katru gadu Labdarības koncerts ir atšķirīgs. Šogad mūs iepriecināja ciemiņi arī no kaimiņu novadiem. Ļoti enerģiski ar dejām iepriecināja Talsu novada bērnu un jauniešu centra sporta deju grupa “Sara”, liels paldies vadītājam A. Aļošinam un dejotāju vecākiem. 

Jau vairākus gadus pēc kārtas koncerta viesus ar jaukām un sirsnīgām dziesmām priecē Baiba Bite un Agnese Apse.

Pirmo reizi Mērsragā ar jaukām dziesmās mūs iepriecināja Everita  Melne – Dzeguze, Kaspars Rumbēns  un Jānis Ilmanis. Pirmo reizi Labdarības koncertā piedalījās arī Laidzes vokālais ansamblis “Puķuzirnis”, liels paldies tā vadītājam R. Felšam.

Liels paldies arī Mērsraga mūzikas un mākslas skolas skolēniem Sanijai Luīzei Ščebrovai, Līgai Fiņķei, Laurai Rolandai Indruškevičai, Kristam Brinkmanim, Elēnai Kniplokai, paldies pedagogiem J. Frēlihai, I. Grinvaldei un A. Zemturim.

Liels paldies Mērsraga vidusskolas 1.-4. klases ansamblim un pedagoģei A. Barovskai.

Liels paldies deju kopai “Silva” un tās vadītājai S. Štreinertei.

Liels paldies Mērsraga vidusskolas pašpārvaldei un Litai Grudkinai par koncerta organizēšanu.

Liels paldies Lailai Lindei un Mērsraga vidusskolēniem par ļoti garšīgām pagatavotām piparkūkām, ar ko varējām pacienāt visus apmeklētājus un ciemiņus.

Liels paldies Aijai un Sandijai Štrteinertēm par zāles noformēšanu! Kā arī paldies Jānim Kaļiņičenko.

Labdarības koncerta laikā kopā bija saziedoti 199.64 Eiro.

Liels, liels paldies ikvienam, kurš palīdzēja organizēt šo pasākumu. Man šogad bija sajūta koncertā, ka pasākumā ir viena liela ģimene, ka kopīgi viens otru varam iepriecināt ar dejām, dziesmām.

Novēlu Jums katram šajā pirmssvētku laikā iepriecināt, apciemot radus, sen neredzētus draugus, kaimiņus un radīt prieku sev!

Paldies!
Visi pasākuma FOTO apskatāmi ŠEIT>>

Sociālā dienesta vadītāja – Gunta Fībiga

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Kādus Mērsraga suvenīrus Jūs vislabprātāk iegādātos Informācijas centrā? Kas interesē, patīk?
     Rezultāti » 

Reklāma