Jaunumi un aktualitātes novadā

Noliekot deputāta mandātu, joprojām palieku atbildīgs par Mērsragu! - komentāri
Šā gada 3.jūnijā mani ievēlēja par Mērsraga novada pašvaldības deputātu. 16.jūnijā ar domes deputātu vairākuma atbalstu man tika uzticēts atbildīgais domes priekšsēdētāja pienākums.

Ināra Veržbilovska 09.08.2017 12:42 Jūsu rīcībai nav attaisnojumu. Tukšās atrunas, sak, tiem muļķajiem vēlētājiem kaut kas ir jāpasaka.
Edite 12.08.2017 15:44 Gribetos zinat, kas labs izdarīts pa šo laiku-nenotiek nNEKAS un ja notiek-pat apgaismojumu neiesledz!!! Jācer uz šim musu svēkiem. ATTAISNOŠANĀS murgs!
Ārija Logina 12.08.2017 20:08 Kuri būtu tie iesāktie darbi,ja neesi vēl sācis strādāt,saldie meli ar ko izpirki un piemuļķoji tuvredzīgos.Nekad neesi domājis par Mērsragu, kur vēl par kādu atbidību ,tikai par sevi un savu labklājību.Kauns un negods.
Kriss 13.08.2017 11:43 Vajadzetu saukt pie atbildibas, par krapsanu lielos apmeros. Par cilveku maldinasanu.
Skaidrite 15.08.2017 07:48 Par ko brīnīties?Viss gāja pēc scenārija.Vai tiešām kāds bija tik naivs ,ka šim farsam ticēja?Tas ir tāpat kā ar Zīgeristu...
Pasolija banānus un viss notiek.
Dzintars 15.08.2017 22:12 Kā var mazā ciemā tik atklāti melot, piemānīt paša savus cilvēkus. Un kas tad bij tas mēŗkis - Karlsonu aizvākt? Un ko tad vietā? nespējinieku blici, kas neko nevar. Nekas netiek komunicēts, klusums, it kā vara nav. Kalsonam visu ko pārmeta, bet viņš nekad nebēga, runāja cik varēja, visur bija info, jutām, ka viss notiek.
Mērsradznieki aiz labas dzīves ievēlēja neprasas, kas neko dzīvē jēdzīgu nav paveikuši un nu vadīs Mērsragu. izskatās, ka nevadīs, jo to neprot. Drausmas, nožēlojami un kauns..
Daina 15.08.2017 22:49 Hei! Man jau ieraugot foto w-site, bija skaidrs, kad izvēle ir izdarīta. Un atkal man parādās pasmaidīt. Uz šis pasaules nekas nav jauns, tas viss ir labi aizmirst vecais. Karalis ir miris, lai dzīvo Karalis!!
Vēlu veiksmi Budreika kungam! Vēlu veiksmi nākamajam Mērsraga pagasta vecim/ vecenei!!
Lilita 18.08.2017 09:31 Pagastmājā ir pilnīgs bardaks , tukšums un pamestības sajūta, katrs var darīt un nedarīt ko grib!! Karlsona kungs darīja visiem zināmu par notiekošo pagastā, tā teikt tur strādājošiem bija respekts ! Bet kas tagat notiek ..nenotiek un nenotiks uz priekšu nekas!!! Mēs esam pazaudējuši Mērsraga saimnieku un sakat ko gribat bet Lauris Karlsons bija kā Mērsraga vizītkarte...
Melita Valdemāre 21.08.2017 03:07 Lasīju , ka" virsuzdevums " izpildīts !Jaunas pārmaiņas novadā notikušas. Jā,ir notikušas,bet vai uz labu?
Bet ,lai kādu naidu pret citiem nesam,atceramies,kādi mēs paši esam...
Novada svētkos nenotika" gada mērsradznieks 2017" nominācija un nosaukts uzvarētājs.Kādēļ mānaties ,kad bija jāaizpilda anketas?
Rakstāt,kaut mandāts nolikts,esat atbildīgs par Mērsragu !
Vēlētos zināt, kurš no deputātiem tik liela naida pilns?
Lai atceramies mūžīgo mainību, ka nekas nav mūž..

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma