Jaunumi un aktualitātes novadā

5

Talsu biznesa inkubatorā uz nākošo uzņemšanas kārtu pieteikumus pieņem līdz 20.jūnijam

LIAA Talsu biznesa inkubators informē, ka visi jaunie komersanti, kas vēlas iestāties inkubatorā jau jūlijā, var iesniegt pieteikumus līdz 20.jūnijam.

Atgādinām, ka komersantu uzņemšana inkubatorā inkubācijas atbalsta saņemšanai notiek pa kārtām - vienu reizi ceturksnī. Inkubatorā ir iespējams iestāties arī fiziskām personām ar biznesa ideju pirmsinkubācijas atbalsta saņemšanai, un to iespējams izdarīt jebkurā laikā bez termiņa ierobežojuma.

Visi komersanti, kas līdz 20.jūnijam būs iesnieguši savus pieteikumus un kuru biznesa modelis tiks atzīts par perspektīvu, tiks aicināti piedalīties Konsultatīvās Komisijas sēdē un īsi prezentēt savu uzņēmumu, plānus un gaidas no inkubatora. Konsultatīvās Komisijas sēde notiks 5.jūlijā Talsos.

Šajā uzņemšanas kārtā inkubatorā uz inkubācijas atbalstu tiks uzņemti ne vairāk kā 3 dalībnieki. Inkubācijas atbalsts sevī ietver 50% atbalstu no uzņēmuma attīstībai nepieciešamu pakalpojumu izmaksām (piem. telpu nomas, grāmatvedības, juridiskām, marketinga, tehnoloģiju izstrādes, laboratoriju, sertificēšanas utml.), kā arī bezmaksas ekspertu un mentoru konsultācijas, apmācības, ofisa un semināru telpas un aprīkojumu.

Sīkāka informācija par LIAA Talsu biznesa inkubatora aktivitātēm ir atrodama www.facebook.com/talsubiznesainkubators, un sīkāka informācija par inkubatoru programmu, kā arī pieteikuma forma, ir atrodama www.liaa.gov.lv sadaļā “Biznesa ABC” – “Biznesa inkubatori”.

 

LIAA Talsu biznesa inkubators

  1. Valdemāra 17A, Talsi, LV-3201, Latvija

Tālrunis: 62400904

Darba laiks: darbdienās 8.30–17.00

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma