Jaunumi un aktualitātes novadā

1

LTV Ziņu dienests un LSM sāk nebijušu pašvaldību vēlēšanu projektu «Tautas panorāma»

Gatavojoties šāgada pašvaldību vēlēšanām, Latvijas Televīzijas Ziņu dienests un sabiedrisko mediju portāls “lsm.lv” sāk nebijušu projektu – “Tautas panorāma”. 7.aprīlī projekta viesi - Mērsragā!

Tā ietvaros LTV Ziņu dienesta žurnālisti tuvāko nedēļu laikā ieradīsies katrā Latvijas novadā un būs gatavi uzklausīt iedzīvotāju viedokli par pašvaldības darbu!   

“Tautas panorāmas” projekts sākas trešdien, 29.martā, kad uzklausīt Jaunpils iedzīvotājus dosies LTV žurnāliste Odita Krenberga. Jaunpilnieki izstāstīt savus secinājumus par vietējo pašvaldību varēsiet pulksten 12.00 pie veikala “Top!”, vēlāk Odita Krenberga dosies arī uz Brocēniem un Saldu.

Uzzināt, kad "Tautas panorāma" būs jūsu pilsētā vai novadā, var kalendārā.

Par to, kas labs jūsu pašvaldībā noticis pēdējos 4 gados, bet kādas problēmas vēl ir jārisina, varat pastāstīt, ierakstot savas pārdomas uz ziņojumu dēļa lsm.lv  sadaļā “Tautas panorāma”, izvēloties savu novadu.

“Tautas panorāmas” sadaļā apkopo ne tikai viedokļus video un rakstiskā formā. Sadaļā jau šobrīd ir daudz informācijas par katru novadu, piemēram, bezdarba līmeni, cik jaunbūvju uzbūvēts, var arī noskaidrot, vai šī pašvaldība saņem iemaksas no izlīdzināšanas fonda, vai tieši otrādi - iemaksā tajā savu artavu. Var arī uzzināt, cik maksā dzīvoklis, kāds ir nekustamā īpašuma nodoklis, kāda ir vidējā alga, cik daudz tiek tērēts izglītībai un kādi ir skolēnu eksāmenu rezultāti. Turklāt visus šos datus var ērti salīdzināt ar citām pašvaldībām un, iespējams, secināt vai jūsu pašvaldība strādājusi pietiekami labi.

AVOTS: lsm.lv

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma