Jaunumi un aktualitātes novadā

16

Vislielākā dāvana - iespēja bērniem iepazīt kristīgās vērtības

17. un 20. februārī gan Mērsraga, gan Uguņciema bērniem bija iespēja iepazīties un redzēt dažādas aktivitātes „Vislielākās dāvanas” ietvaros.

17. februārī Mērsraga bērnudārzā „Dārta” notika pirmais pasākums. Iesākumā bērnus uzrunāja Mērsraga baptistu draudzes sludinātājs Jānis Bulis, pēc tam bērnus izklaidēja kristīgie klauni, kuri interesantā veidā parādīja to, cik ikdienā noderīgas ir kristīgās vērtības. Klaunu priekšnesumos varēja atpazīt gadījumus, kurus bērni ir redzējuši un piedzīvojuši savā starpā gan bērnudārzā, gan mājas dzīvē. Bērni bija priecīgi un atsaucīgi uz klaunu izaicinājumiem, kuros viņi varēja ņemt dalību un saprast kā notiek triki. Šī projekta mērķis ir palīdzēt apliecināt Dieva mīlestību un pasludināt Evaņģēlija Vēsti par Jēzu Kristu bērniem. Bērni varēja iegūt savā īpašumā kādas dāvaniņas, kuras sarūpējušas kristīga starpkonfesionāli starptautiskā organizācija “Samariešu soma”. Dāvanas ir no Anglijas bērniem un viņu ģimenēm - tās ir dažādas ikdienā noderīgas lietas, kas varētu patikt vienaudžiem un kuras iesaiņotas kurpju kastēs. Noslēgumā pēc klauniņiem bērni dzirdēja saistošu stāstījumu no svētdienas skolotājas Ilzes, caur kuru atklāja notikumu, kas ir izmainījis dzīves miljoniem cilvēku, kas joprojām ir cilvēku vislielākā un labākā mīlestības dāvana no Dieva – Jēzus Kristus piedzimšana.

20. februārī, arī Upesgrīvas internātskolas un Mērsraga vidusskolas bērni dzirdēja uzrunu no Mērsraga baptistu draudzes sludinātāja Jāņa Buļa un tad redzēt un līdzdarboties kristīgo jauniešu grupas „Ķēniņa bērni” priekšnesumam. Bija dzirdami stāsti no bērnu dzīves, par to kā viņi ir uzsākuši attiecības ar Dievu un izbaudījuši viņa mīlestību. Tāpat jaunieši rādīja muzikālus priekšnesumus, kas akcentēja Dieva pazīšanas priekšrocības. Arī skatītāji tika iesaistīties jautrā priekšnesumā.. Pēc aktivitātēm bērnus uzrunāja Baltijas Pastorālā Institūta students Valters Siksna, viņam bija stāsts no personīgās pieredzes, kuru viņš sasaistīja ar daudziem atpazīstamo Bībeles stāstu par „Pazudušo dēlu”. Pēc pasākuma bērni un jaunieši saņēma dāvanu no Anglijas bērnu ģimenēm.

Pēc šiem pasākumiem, bērniem ir iespēja uzsākt 12 stundu apmacības programmu, izmantojot grāmatas “Lielais Ceļojums”, kādā no minētajām svētdienas skolām:

Mērsraga baptistu draudzes svētdienas skolā, katru svētdienu pl. 12.00, baznīcā , Ķūļciema svētdienas skolā Tautas namā pl. 14.00, katru svētdienu (kontaktpersona – Anita – 29286132), Mērsraga luterāņu draudzes svētdienas skolā katru svētdienu pl. 11.00 Mērsraga skolas telpās, Upesgrīvas internātskolā (kontaktpersona – Marika – 29341472).

Laipni gaidīsim ikvienu bērnu.

 

 

Anita Bule

Mērsraga baptistu draudzes svētdienas skolas vadītāja

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma