Jaunumi un aktualitātes novadā

11

Decembra mēnesis Sociālajā dienestā

Mazais ceļojums pretī Ziemassvētkiem 17. decembrī Laucienas pansionātā sadarbībā ar ar Daci Sadaku, Ivandu Lūriņu – Lūrmani, deju kopu “Silva”, ansambli “Kantabile” un Baptistu draudzes ansambli. Šogad pirmo reizi bija no Mērsraga vidusskolas skolēniem zīmētas apsveikumu kartiņas, kuras izdalīja pirms koncerta un vēstules rakstītas mūsu novada cilvēkiem, kuri atrodas ilgstošā aprūpē. Liels paldies Mērsraga vidusskolas skolēniem un pedagogiem, par skaistām kartiņām un vēstulēm. Liels paldies ikvienam, kurš atrada laiku un vēlējās iepriecināt Laucienas pansionāta iedzīvotājus.

“…Tā kā kamols ritinās pa mūsu nama kori un pieskaras ar mazu, kuslu domu vientuļam žoga stabam, līksma putneļa dūnām, bērna raibajiem dūraiņiem, kaķēna astes galiņam. Kaķēns šorīt mēro ceļu no sava mūrīša uz klēts pusi, iezīmēdams mīklainas līnijas sniegā. Drīz, pavisam drīz Ziemassvētki ielīs tavā un manā dvēselē kā silta tikko slaukta piena straume. Tikai tāpēc, tikai tāpēc vien es saules kamolā ierakstīšu šodien savus un tavus rakstus – par sapņiem, dāvanām un sniega baltumu. Tīsim saules kamolu pretī Ziemassvētkiem kopā.”/ D. Sadaka/

Tā iesākās mazais ceļojums pretī Ziemassvētkiem 17. decembrī Laucienas pansionātā sadarbībā ar ar Daci Sadaku, Ivandu Lūriņu – Lūrmani, deju kopu “Silva”, ansambli “Kantabile” un Baptistu draudzes ansambli. Šogad pirmo reizi bija no Mērsraga vidusskolas skolēniem zīmētas apsveikumu kartiņas, kuras izdalīja pirms koncerta un vēstules rakstītas mūsu novada cilvēkiem, kuri atrodas ilgstošā aprūpē. Liels paldies Mērsraga vidusskolas skolēniem un pedagogiem, par skaistām kartiņām un vēstulēm. Liels paldies ikvienam, kurš atrada laiku un vēlējās iepriecināt Laucienas pansionāta iedzīvotājus. Paldies par sadarbību!
2016. gada 22. decembrī Tautas namā bija Ziemassvētku pasākums bērniem, par Labdarības pasākumā iegūtiem līdzekļiem. Bērni bija priecīgi par saldumu paciņām (kopā 31 saldumu paciņas). Liels paldies ikvienam, kurš atbalstīja Labdarības pasākumu decembra sākumā.
Decembra beigās Mērsraga vairākiem ģimenes bērniem Mērsraga rūķi sagādāja pārsteigumu bērnu - vislielākās vēlēšanās piepildījās (riteņi, skolas soma, kancelejas preces, silti dūraiņi, lego, mašīna, lelle u.c..) Liels paldies par atbalstu!

Pateicos par atsaucību, atbalstu, sadarbību un ieguldīto darbu, iekrāsojot 2017. gada sākumu ar cerības, mīlestības, sapņu piepildīšanās un prieka krāsām!

Pasaule ir tik gaiša un laimīga, cik laimīgu mēs to mākam ieraudzīt un citiem parādīt. (K.Skalbe)


Sociālā dienesta vadītāja – Gunta Fībiga

 

Tavs komentārs

Vārds:*
E-pasts:*
aplūkot atsauksmes (0)

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma