Jaunumi un aktualitātes novadā

Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2020.12.01 līdz 2020.12.31
7

LABKLĀJĪBAS MINISTRIJA INFORMĒ: Nākamgad gaidāms vēsturiski lielākais minimālo pensiju un pabalstu palielinājums

Labklājības jomai 2021. gada budžetā tiks piešķirts par 225,8 miljoniem eiro vairāk nekā šogad, no kuriem jaunu iniciatīvu īstenošanai plānots novirzīt vairāk nekā 93 miljonus. Tostarp tiks celti minimālo ienākumu sliekšņi, tādējādi izlabojot netaisnību pret sociāli visneaizsargātākajiem iedzīvotājiem.
17

Mērsraga novada pašvaldības zvejniecības un licencēšanas komisija informē, ka ir sadalīti limiti 2021

Mērsraga novada pašvaldības zvejniecības un licencēšanas komisija informē, ka ir sadalīti limiti 2021. gadam Rīgas jūras līča piekrastē, Engures ezerā un Grīvas upē. Informācija par piešķirtajiem limitiem ir izvietota pie Mērsraga novada pašvaldības ēkas (kases logā) un mājas lapā (www.mersrags.lv).
22

Kā mērsradzniekiem veicās jauno vokālistu konkursā “Gaismas dziesmas Kandavā 2020”?

13. decembrī notika jauno vokālistu konkurss “Gaismas dziesmas Kandavā 2020”. Šis konkurss tika organizēts citādāk kā ierasts, jo valstī spēkā ir dažādi ar vīrusa Covid 19 ierobežošanu saistīti liegumi. Bērni dzied dziesmas par ziemu jau ceturto gadu un pirmo reizi tas notiek attālināti. Sākotnēji nezinājām, vai dziedātājiem attālinātā konkursā būs interese piedalīties, taču dalībnieku skaits patīkami pārsteidza.
29

Zvejas atļaujas (licences) zvejniekiem izsniegs pašvaldība!

Grozījumi Zvejniecības likumā, kā arī ar to saistītajos Ministru kabineta trīs noteikumos par rūpniecisko zveju iekšējos ūdeņos, par rūpniecisko zveju teritoriālajos ūdeņos un ekonomiskās zonas ūdeņos, kā arī par zvejas tiesību izmantošanu privātajos ūdeņos paredz, ka no 2021. gada 1. janvāra zvejas atļaujas (licences) zvejai Latvijas Republikas iekšējos ūdeņos un Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes ūdeņos izsniegs pašvaldības.
29

Palielinoties Dabas resursu nodokļa likmei, mainīsies SIA “AAS “Piejūra”” nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa

No 2021. gada 1. janvāra ir plānotas izmaiņas nešķirotu sadzīves atkritumu (NSA) apsaimniekošanas maksā. Tās tiks ieviestas, pamatojoties ar valstī apstiprināto dabas resursu nodokļa (DRN) palielinājumu. 2020. gadā DRN likme par nešķirotu sadzīves atkritumu apglabāšanu poligonā ir 50,00 EUR/t, bet no 2021. gada likme pieaugs līdz 65,00 EUR/t.
29

Personām ar invaliditāti iespējams saņemt Profesionālās piemērotības noteikšanas pakalpojumu

Ņemot vērā ārkārtējo stāvokli valstī, SIVA piedāvā personām ar invaliditāti saņemt Profesionālās piemērotības noteikšanas (turpmāk-PPN) pakalpojumu attālināti nepilnas trīs dienas, kuri vēlas apgūt profesiju, pilnveidot profesionālās zināšanas un prasmes Sociālās integrācijas valsts aģentūras Koledžā vai Jūrmalas profesionālajā vidusskolā.
30

Mērsrags – lampiņām apvīts

Laikā, kad kalendārs jau rādīja decembri, un naktis bija kļuvušas garākas, arī mums, mērsradzniekiem, ļoti gribējās vairāk gaismas. Svētku sajūta bija jātver katram savās mājās, tāpēc aicinājām uz sava lampiņu drudža atrādīšanu – izgaismotās svētku eglītēs, izrotātos logos, izdekorētās sētās. Milzīgs bija pārsteigums par vietējo iedzīvotāju atsaucību. Šķita, Mērsrags uz brīdi patiesi ir apvienojis mūs visus, un ikkatru pastaigu cienītāju, caurbraucēju vai vienkārši pa logu vērotāju priecēja Jūsu veidotie, radošie, pat asprātīgie, iepriecinošie gaismas objekti.
« »
POTCPkSSv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31