Jaunumi un aktualitātes novadā

20

Veselības nedēļa Mērsragā!

No 28.05. – 03.06. Latvijā tiek organizēta Veselības nedēļa, kuras ietvaros visi tiek aicināti iesaistīties fiziskās aktivitātēs. Arī Mērsraga novada iedzīvotājiem ir iespēja atbalstīt šo pasākumu un ikkatram vienam ar aktīvu līdzdalību veicināt savu un visa novada fizisko sagatavotību un veselību.
iesūtīts: 20.04.2018lasīt tālāk »
19

Dziesmu un deju svētku avīze nr.3 ir klāt!

Deju svētku lieluzveduma "Māras zeme" virsvadītāju tribīnē šogad pirmoreiz kāps Damāra Bārbale - meitene no Smiltenes, kura reiz plānoja vēstnieces karjeru, bet nu vada deju kolektīvu "Vektors". Ar grupas "Auļi" dūdinieku Kasparu viņa precējās zem liepām un ozoliem, tāpēc var teikt - spēlēja, dancoja. Tas un vēl vairāk jaunajā avīzē. Avīze pieejama Mērsraga Informācijas centrā un Mērsraga Tautas namā.
iesūtīts: 19.04.2018lasīt tālāk »
11

Līdz 16. aprīlim turpinās otrā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem

Ikviens strādājošais un pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem vēl līdz 16. aprīlim var pieteikties mācībām Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, paaugstinot savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju. Šajā pieteikšanās kārtā pieejamas mācības 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs 38 Latvijas pilsētās un novados.
11

Dambretes sacensības Salaspilī

Dambretes sacensības Salaspilī notika š.g. 7. aprīlī. Piedalījās 156 dalībnieki, stiprākie no stiprākajiem līdz 4. klasei. Lielākā daļa dalībnieku bija no Rīgas, Rīgas tuvākās apkārtnes, ieskaitot Jelgavu. Kopā bija 26 komandas. Vērtēja komandas spēles rezultātus un individuālos rezultātus.

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma