Jaunumi un aktualitātes

28

Igaunijas KWF čempionāts

25 martā Kohtla-Jerve, Igaunijā norisinājās 11. atklātais Igaunijas KWF čempionāts karatē, kurā piedalījās sportisti no četrām valstīm un astoņiem klubiem. Dalībnieku vidū bija arī mūsu Elēna Kniploka, kas savā kategorijā (U 16-18 -70 kg) izcīnīja otro vietu. Apsveicam Elēnu un viņas treneri Vitāliju Beļinski ar panākumu! Mērsraga pagasta pārvaldes sporta organizators Ivars Indruškevičs.
iesūtīts: 28.03.2023lasīt tālāk »
27

Mērsraga meistarsacīkstes galda tenisā

26. martā Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga 2023. gada meistarsacīkšu galda tenisā trešais posms. Trīspadsmit dalībnieki savā starpā aizvadīja ļoti interesantas un aizraujošas cīņas, lai iegūtu reitinga punktus Latvijas galda tenisa federācijas izveidotajā reitinga sarakstā.
iesūtīts: 27.03.2023lasīt tālāk »
23

Dabas aizsardzības pārvalde informē par noslēdzošajiem ziemas darbiem Mērsraga pļavu atbrīvošanai no niedru aizauguma

Pļavas, kas robežojas ar jūru, atkarībā no vēja virziena, periodiski applūst ar iesāļo ūdeni un tur veidojas īpatnēja augu sabiedrība, ja vien teritoriju pļauj vai nogana. Piejūras pļavas Mērsragā bija ilgstoši apsaimniekotas un periodiski pļautas vai noganītas vēl līdz 2006. gadam. Bet, pārtraucot apsaimniekošanu, pļavas strauji aizauga ar niedrēm.
20

Mērsraga meistarsacīkstes florbolā - 3.posms!

17. martā Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga meistarsacīkstes florbolā 3. posms. Spēles bija emocionāli piesātinātas un tajās netrūka sportiskā azarta. Pirmajā vietā un 3. posma uzvarētāji komanda „Ķekavas ūdens” –Ritvars Upesjozups, Mārtiņš Veinbergs, Edvards Kļaviņš un Rihards Spriņģis. Otrajā vietā komanda „Zaķu muiža” – Kristians Dakstiņš, Deniels Pauksts un Alekss Fībigs. Trešajā vietā komanda „Čūskas” – Roberts Dižpēteris, Roberts Rožkalns, Kaspars Brenčevs.
iesūtīts: 20.03.2023lasīt tālāk »
15

Par piekrastes zvejas laivu dzinēju reģistrāciju

VSIA „Latvijas Jūras administrācija” informē, ka atbilstoši Zemkopības ministrijas lēmumam „Par rūpnieciskās zvejas kuģu saraksta apstiprināšanu Baltijas jūras un Rīgas līča piekrastes ūdeņos 2023. gadam” tām piekrastes laivām, kurām Zemkopības ministrijas sarakstā nav norādīta dzinēja jauda, nav atļauts komerczvejā izmantot jebkāda veida (stacionāros vai uzkarināmus) dzinējus. Lai veiktu izmaiņas un reģistrētu dzinēju jaudu, zvejas laivu īpašniekiem līdz 30. jūnijam jāsazinās ar VSIA „Latvijas jūras administrācija” un jāveic noteiktas darbības.
9

Liedagā pamanīts roņu mazulis. Kā rīkoties?

Ronēni pie mums Latvijas piekrastē nonāk, jo tādās siltās ziemās kā šī, kad Baltijas jūras līci pilnībā neklāj ledāji, roņu mātēm mazuļi jādzemdē ierobežotā platībā uz mazām saliņām (lielākoties Igaunijas teritorijā), nevis kā būtu paredzēts – uz ledājiem. Saliņās burzmā pastāv ļoti augsts risks roņu mazuļus pazaudēt. Šādā gadījumā pēc kāda laika roņu mazuļi, saprotot, ka ir palikuši vieni, dodas jūras ūdeņos meklēt barību un tā rezultātā izklīst pa visu Rīgas jūras līci.
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes