Jaunumi un aktualitātes novadā

19

Mērsraga kauss galda tenisā!

17.augustā jaunajā Mērsraga sporta hallē notika Mērsraga kausa izcīņa galda tenisā 2019. Sacensības bija kupli apmeklētas un uz kausu sacensību sākumā cerīgi skatījās trīsdesmit četri dalībnieki, no kuriem daudzi ietilpst Latvijas galda federācijas reitingā.
5

Pirmais posms noslēdzies!

3. augustā laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2019. Sacensības notiek trīs posmos – otrajā posmā sacensību dalībnieki startēs no laivu bāzes „Pīlēni” pēcpusdienā un mēģinās savaldīt zivis vakara copē , bet pēdējais trešais posms atkal norisināsies laivu bāzē „Pīlēni” agri no rīta.
29

Aizvadīti Jūras svētki Mērsragā!

Ar cerībām uz lielo zvejas lomu Mērsraga kanālā un sportiskām aktivitātēm Mērsraga vidusskolas teritorijā aizsākās vieni no vasaras vērienīgākajiem svētkiem Mērsragā – Jūras svētki! Visas dienas garumā ik viens varēja atrast sev ko sirdij tuvu!
iesūtīts: 29.07.2019lasīt tālāk »

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma