Jaunumi un aktualitātes novadā

11

Sapņi piepildās.

Jau astoto gadu, Mērsraga Sociālais dienests sadarbojoties ar Mērsraga vidusskolu un šogad arī ar Mērsraga Tautas namu, piepilda sapņus. Labdarības koncerts “Sapņu varavīksne”, kas norisinājās Mērsraga tautas namā 8 .decembrī pulcēja daudz skatītāju un dalībnieku, kas ar saviem priekšnesumiem koncertu padarīja krāsainu un atmodināja skatītāju sirdis un iedvesmoja ticēt sapņiem.
4

Mērsraga egle mirdz.

2.decembra vakarā, visi tika aicināti uz Lielās Mērsraga egles iedegšanu, kur par jautrību gādāja liela rūķu komanda. Lielo egles iedegšanas noslēpumu centās atklāt Grāmatu rūķis, kuram ļoti gribēja palīdzēt Mazais rūķis.
iesūtīts: 04.12.2018lasīt tālāk »
2

Mācīties nekad nav par vēlu.

Novembra nogalē teātrim “ETĪDE” tautas namā notika pāris vērtīgas mācību stundas teātra aktiermākslā un režijā. 28.novembra pievakarē mūsu kolektīvs tikās ar izcilu personību – Annu Eižvertiņu. Eižvertiņas kundze ir gan teātra “Skatuve” dibinātāja un direktore, gan teātra režisore un pedagoģe, gan Latvijas Kultūras akadēmijas asociēta profesore, gan arī Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliere. Un kā viņa pati smej - esot profesore “Emeritus” .
iesūtīts: 02.12.2018lasīt tālāk »

Twitter

 

Aptaujas

Kādus Mērsraga suvenīrus Jūs vislabprātāk iegādātos Informācijas centrā? Kas interesē, patīk?
     Rezultāti » 

Reklāma