Mērsraga vidusskolas paziņojumi

19

Paziņojums par 1.-4.klases skolēnu mācībām klātienē

Stingri ievērojot visus valstī ieviestos piesardzības un drošības pasākumus, mācības klātienē mazāko klašu skolēniem ir iespēja atsākt tajās pašvaldībās, kurās saslimstība ar Covid-19 ir zemāka par 200 saslimušajiem uz 100 000 iedzīvotāju. Tas nozīmē, ka no pirmdienas, 22. februāra, mācības klātienē var atsākt 1.–4. klases skolēni Mērsraga vidusskolā.

Šādas izmaiņas paredz 18. februārī, valdības atbalstītie grozījumi Ministru kabineta rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”. Šī pieeja atbilst valdības pieņemtajam luksofora principam, kas paredz, ka ierobežojumi tiek atviegloti, ja kumulatīvais saslimstības rādītājs samazinās līdz 200.

Skolās, kuras atsāks mācības klātienē, lai novērstu Covid-19 infekcijas izplatību, būs jāievēro pastiprināti drošības pasākumi, piemēram:

  • sociālā distancēšanās, rēķinot vismaz trīs kvadrātmetru platību uz vienu skolēnu;
  • roku mazgāšana;
  • telpu vēdināšana;
  • masku valkāšana skolēniem un skolotājiem.

Izglītības iestādei būs jānodrošina epidemioloģiskās drošības prasības, tostarp dezinfekcijas pasākumi, un ik nedēļu pēc Veselības inspekcijas izstrādāta algoritma jātestē darbinieki, kuri strādā klātienē.

 

 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma