Paziņojumi novadā

29

KUR IEGĀDĀTIES MAKŠĶERĒŠANAS LICENCES MAKŠĶERĒŠANAI MĒRSRAGA KANĀLĀ? -->>

Atgādinām, ka ārkārtas situācijas laikā nevaram tirgot Mērsraga informācijas centrā uz vietas makšķerēšanas licences makšķerēšanai Mērsraga kanālā. Bet tās var iegādāties internetā-->>

ŠEIT tās var iegādāties internetā https://www.epakalpojumi.lv/Services/LOMS/Lake.aspx?id=36943. Mums zvana makšķernieki un jautā, kā var tikt pie licencēm, ja neesam uz vietas? To var izdarīt, izmantojot internetbanku. Tāpēc — ja zini, ka tavs tētis, draugs vai kaimiņš brauks makšķerēt uz Mērsragu un viņam šādas internetbankas nav, palīdzi viņam šo licenci iegādāties! Iegādāties licenci ir iespējams, izmantojot savu internetbanku, arī otram cilvēkam. Savukārt bērniem līdz 16 gadu vecumam, pensionāriem un cilvēkiem, kam noteikta invaliditāte, iesakām ņemt līdzi ne tikai personu apliecinošos dokumentus, bet arī dokumentus, kas apliecina, ka esat pensionārs un/vai invalīds, jo šiem cilvēkiem makšķerēšana Mērsraga kanālā ir bez maksas.
Laika periodā no 20.marta līdz 31.maijam makšķerēšana aizliegta pirmdienās un otrdienās (izņemot svētku dienas); Laika periodā no 1. jūnija līdz 19.martam makšķerēšana aizliegta pirmdienās (izņemot svētku dienas).
Ne asakas!

Inga Hartika,
Mērsraga informācijas centra vadītāja

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma