Paziņojumi novadā

30

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas darba laika izmaiņas valsts svētku brīvdienās

Valsts svētku brīvdienās, 1. un 4. maijā, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Ventspils un Talsu filiāles slimnīcas uzņemšanas nodaļas un stacionāri strādās ierastajā darba režīmā, savukārt ambulatorajam blokam būs brīvdienas.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atgādina, ka uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības būtu jāvēršas tikai tiem pacientiem, kuriem ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, tātad ir gūta akūta trauma vai notikusi pēkšņa saslimšana, vai hroniskas slimības saasināšanās. Tomēr atgādinām, ka, ja dzīvībai draud briesmas, nekavējoties ir jāizsauc Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, zvanot uz tālruņa numuru 113.

            Cilvēkus ar hroniskām saslimšanām mediķi aicina pārliecināties vai izrakstītie recepšu medikamenti ir pietiekamā daudzumā, lai svētku laikā tie neizbeigtos un nepasliktinātos veselības stāvoklis.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīva vārdā, sveicam gaidāmajā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā! Vēlam visiem gaišus un lepnuma pilnus svētkus!

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma