Paziņojumi novadā

30

Par nekustamā īpašuma nodokļa nomaksas termiņu pagarināšanu

Saskaņā ar likumu “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību” pagarināti nekustamā īpašuma nodokļa nomaksas termiņi.  

Saskaņā ar likumu “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību” 4. punktā paredzēto tiesību pašvaldībām 2020. gadā noteikt citus nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņus, kas atšķiras no likumā “Par nekustamā īpašuma nodokli” noteiktajiem, tos pārceļot uz vēlāku laiku 2020. gada ietvaros, Mērsraga novada Dome 2020. gada 30. marta ārkārtas sēdē nolēma, ka Mērsraga novada administratīvajā teritorijā nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņi ir:

  • Termiņš par 2020. gada I un II ceturksni ir 2020. gada 30. jūnijs;
  • Termiņš par 2020. gada III ceturksni ir 15. augusts;
  • Termiņš par 2020. gada IV ceturksni ir 2020. gada 15. novembris.

 

 

Mērsraga novada pašvaldības sekretāre

Madara Brāle

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma