Paziņojumi novadā

20

Mērsraga Informācijas centrs aicina iesūtīt fotogrāfijas 2020.gada kalendāram

Mums atkal taps kas interesants! Aicinu visus, visus Mērsraga vietējos iedzīvotājus iesūtīt fotogrāfijas, lai no tām šī gada nogalē izveidotu foto sienas kalendāru 2020.gadam.

Iepriekšējā gadā veidoju vēsturisku kalendāru, kas šogad vienlaikus gan priecē, gan informē, gan arī dāvā zināšanas ikkatram kalendāra īpašniekam. Jūsu nestie vēsturiskie materiāli nekur nav pazuduši, tie tiek likti lietā jau tālāk, par ko pastāstīšu citā reizē. Attiecīgi, arī tos aicinu turpināt nest uz Mērsraga Informācijas centru.

Bet šogad izaicinājums tiem, kas jau kopš 2019.gada janvāra mēneša papildinājuši savu foto krātuvi ar kādu skaistu Mērsraga skatu. Tos, kam janvārī vēl nav izdevies neko iemūžināt, aicinu neskumt, bet ņemt rokās sev pieejamo fotokameru vai viedtālruni un sākt bildēt!

Janvāra bildes būs derīgas kalendāra janvāra mēnesim, februāra bildes – februāra mēnesim utt. Tātad, nu ir laiks meklēt jau janvārī tapušās bildes un arī, protams, februārī iemūžinātais Mērsraga skaistums.

Ideja ir kopīgiem spēkiem izveidot savu, tikai Mērsragam raksturīgu kalendāru 2020.gadam, atainojot tajā mūsu piejūras ciema dabas skaistumu, kultūrvēsturiskās vērtības, pasākumus un apkārtējos cilvēkus, uzsverot to, ar ko esam īpaši citu vidū, kā arī objektus, ar kuriem varam no sirds lepoties.

Katram kalendāra mēnesim tiks viena Jūsu iesūtīta bilde, ko papildināšu ar fotogrāfijas autora vārdu, uzvārdu, kā arī - interesantu faktu par Mērsragu.

Lūgums fotogrāfijas iesūtīt elektroniski uz e-pastu: infocentrs@mersrags.lv ar norādi “kalendāram” un ierakstu teksta laukā par to, kurā gada mēnesī šī bilde tapusi. Iesūtīt bildes aicinu līdz 2019. gada 30.novembrim.

Kalendāra atklāšanas svētku pasākums plānots 2019.gada nogalē, kurā godināti, protams, tiks arī iedzīvotāji, kas līdzdarbojušies kalendāra tapšanā un devuši ieguldījumu ciemata attīstībā.

Inga Hartika,

Mērsraga Informācijas centrs

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma