Paziņojumi novadā

25

Ar 5. novembri mainās SEB bankas Talsu filiāles darba laiks

Augot klientu pieprasījumam pēc vienkāršiem risinājumiem, lai veiktu savus finanšu darījumus, SEB banka turpina paplašināt attālināti pieejamo finanšu pakalpojumu klāstu.

Piemēram, jau šobrīd klientiem ir iespēja pieteikties vairākiem pakalpojumiem internetbankā, ātrākiem un ērtākiem naudas pārskaitījumiem  klienti izmanto mobilo lietotni, savukārt, izrunāt aktuālus jautājumus par kredītiem, uzkrājumiem vai dzīvības apdrošināšanu klienti var video konsultācijā.

Tāpēc vairākās SEB bankas filiālēs, tajā skaitā arī Talsu filiālē, mainām klientu apkalpošanas kārtību.

Sākot ar 5. novembri, SEB bankas Talsu filiāle (Lielā iela 17, Talsi) apkalpos klientus klātienē pirmdienās – no 8:30 līdz 18:30, trešdienās – no 9:00 līdz 17:00 un piektdienās – no 9:00 līdz 15:00.

Pārējās darba dienās filiālē strādājošie darbinieki apkalpos klientus attālināti, atbildot uz ienākošajiem zvaniem un e-pasta vēstulēm, kā arī sniedzot video konsultācijas.

Savukārt, iepriekš piesakoties, klienti varēs saņemt konsultācijas pie konkrētajā filiālē strādājošā darījumu vadītāja vai dzīvības apdrošināšanas specialista gan klātienē, gan attālināti jebkurā darba dienā.

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma