Paziņojumi novadā

3

Ģimenes ārstu streika laikā medicīniskā palīdzība vai konsultācija tiks sniegta visiem iedzīvotājiem, kam tā ir nepieciešama!

Informējam, ka ģimenes ārstiem nav līgumattiecības ar Ventspils pilsētas domi un Talsu novada pašvaldību, bet gan ar Nacionālo Veselības dienestu, tādejādi aktuālākā informācija par ģimenes ārstu streiku ir pieejama Nacionālajam veselības dienestam.

Ģimenes ārstiem līdz šim nav izdevies panākt vienošanos ar Veselības ministriju, tādēļ streiks notiks, sākot ar 3.jūliju plkst.12:00 līdz brīdim, kad spēs vienoties par iesniegto prasību izpildi.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Ventspils un Talsu uzņemšanas nodaļa prioritāri pieņem pacientus, kam ir nepieciešama neatliekama medicīniskā palīdzība, bet saistībā ar plānoto ģimenes ārstu streiku, tiks nodrošināti dežūrējošie speciālisti uzņemšanas nodaļā, lai pieņemtu tos pacientus, kuru ģimenes ārsti piedalīsies streikā. Vēlamies vērst uzmanību uz to, ka medicīniskā palīdzība vai konsultācija tiks sniegta visiem iedzīvotājiem, kam tā ir nepieciešama!

Ģimenes ārstu dalība streikā ir brīva izvēle, kas var izpausties dažādi, sākot ar daļēju streiku, pieņemot akūtos pacientus un sniedzot maksas pakalpojumus, līdz pat pilnai dalībai streikā, tādēļ aicinām iedzīvotājus sekot līdzi medijos publicētajām ziņām, kā arī nepieciešamības gadījumā sazināties ar ģimenes ārstu. Papildus informāciju par vietām, kur iespējams saņemt medicīnisko palīdzību pieejama Nacionālā veselības dienesta mājaslapā http://www.vmnvd.gov.lv/ .

Vēršoties Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļā Ventspilī vai Talsos, ir jāinformē medicīniskais personāls par nepieciešamās medicīniskās palīdzības veidu – ģimenes ārsta apmeklējums vai steidzama neatliekamā medicīniskā palīdzība – lai pacientu pieņemšanu varētu operatīvi organizēt. Līdzi nepieciešams ņemt personu apliecinošus dokumentus, kā arī medicīniskās kartes, kuras ir iespējams izņemt Jūsu ģimenes ārsta pieņemšanas vietā.

Vēlamies vērst uzmanību tiem iedzīvotājiem, kuriem nav akūta saslimšana vai trauma, var nākties gaidīt rindā pat vairāku stundu garumā, ja Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļās būs liels pacientu pieaugums, jo prioritāri tiks sniegta neatliekama medicīniskā palīdzība.

Atgādinām, ka neskaidros jautājumos par Jūsu veselību varat konsultēties pa Nacionālā veselības dienesta bezmaksas informatīvo tālruni 80001234.

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma