Kultūras pasākumu kalendārs

Mērsraga Tautas namā Rīgas fotokluba "ĀGENSKALNS" un Ventspils fotokluba "MOMENTS" kopīga izstāde — "Pamanīt sarkano”.

Notiek: 2. marts 13:27 - 2. aprīlis 13:27

Sarkanā krāsa simbolizē uguni, asinis, dzīvību, mīlestību un erotiku, kā arī drosmi, cīņu, naidu un brīdinājumu par briesmām. Sarkanās krāsas devīze ir — nekad neapstāties! Šī krāsa iedvesmo un dod spēku turpināt aizsākto darbu. Savukārt antīkajā kultūrā valdīja uzskats, ka sarkanā krāsa spēj pasargāt no briesmām.

Abi fotoklubi vienojās kopīgam foto projektam par sarkanās krāsas tēmu. Rezultātā ir tapusi interesanta kopīga izstāde un aizsākta draudzīga un radoša sadarbība starp abiem klubiem mākslas foto lauciņā.
Pirmā sadarbība ir veiksmīga, kas vainagojusies ar rezultātu un interesantiem foto darbiem. Sarkanā tēma fotogrāfijās ir parādīta tik ļoti daudzveidīgi – gan tonalitātes ziņā, gan nofotografēto objektu dažādībā. Katra fotogrāfija ir ar savu stāstu - par ikdienišķi sarkano, par erotiski sarkano un brīdinoši sarkano.
Pērn izstāde ir jau bijusi izlikta apskatei Ādažu Kultūras centrā. Kā fotogrāfiem ir veicies ar sarkanā pamanīšanu un iemūžināšanu, abi fotoklubi aicina skatītājus to novērtēt.
 
 
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes