Kultūras pasākumu kalendārs

Dzintras Žvagiņas FOTOizstāde “Īsie pastāstiņi”

Notiek: 22. jūlijs 14:36 - 22. augusts 14:36

Dzintras Žvagiņas FOTOizstāde “Īsie pastāstiņi” būs skatāma Mērsraga Tautas namā līdz 15.augustam. Izstāde apskatāma Mērsraga bibliotēkas vasaras darba laika ietvaros.

Fotogrāfe Dzintra Žvagiņa ir jelgavniece, kas jau kopš 2015.gada regulāri iepriecina ar jaunām izstādēm. Šogad Dzintra pārsteigusi Latviju ar jaunu projektu, iemūžinot jelgavniekus logos pandēmijas laikā. Ikdienā Dzintra Žvagiņa ir mežsaimniece un juriste un fotografēšana ir viņas hobijs.

Mērsragam šajā reizē tikusi izstāde “Īsie pastāstiņi”, kur katra fotogrāfija ir īpaša un neatkārtojama. Katrai savs stāsts. Ja uzmanīgi ieskatās, kļūst skaidrs – ja fotogrāfijas novieto vienu otrai blakus, vai pie kādas nostājas cilvēks, kam pašam savs stāsts, veidojas pilnīgi cits un atkal atšķirīgs vēstījums.

Izstādē ir 6 pastāsti, kas veidojas, tos saliekot kopā. Ar šo izstādi Dzintra Žvagiņa mēģina raisīt tās baudītājos iztēli, prātojot par to, kā tieši viņš – skatītājs saliktu fotogrāfijas, un kas viņam no tā izveidotos. Atcerieties, arī citi cilvēki ietekmē Jūsu dzīves stāstu!

 
 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma