Kultūras pasākumu kalendārs

Ligitas Simsones gleznu izstāde apskatāma FEBRUĀRĪ un MARTĀ

Notiek: 6. februāris 10:59 - 30. marts 10:59

Ligitas Simsones gleznas FEBRUĀRA un MARTA mēnesī apskatāmas gan Mērsraga Informācijas centrā, gan Mērsraga Tautas namā.

Ligita ir no Rīgas, un pati sevi kā mākslinieci neuztver, jo gleznošanu nav mācījusies. Ja nu vienīgi tik, cik skolas laikā. Gleznošana viņai vienkārši patīk. Pēc skolas beigšanas, absolvējusi arī Latvijas Universitātes ķīmijas fakultāti, strādājusi dažādās jomās.

 

Piecdesmit gadu vecumā nolēmusi studēt medicīnu, tagad ir podologs. Ja nu kāds nezina, kas ir podologs, tad Ligita ir tas cilvēks, kas ikdienā strādā par pēdu aprūpes speciālistu.

 

Tā kā pati nostrādājusi vairākus gadus Abragciemā, mūsu puse Ligitai ir ļoti tuva. Gleznot sievietes Ligitai ieteikušas draudzenes, liels atbalsts ir arī Ligitas dēls.

 

Runājot par konkrētajiem izstādes darbiem, kas ir Mērsragā, Ligita uzsver: “Katrā gleznā iekodēta sava doma. Dažā – ļoti dziļa, bet vienā iekodēta bagātība! Uzminiet, kurā!”. Nu re, tātad – atliek vien minēt, kura glezna ir tā, kurā iekodēta bagātība, un, ja nu ir vēlme šo gleznu iegādāties, jāsazinās ar pašu izstādes autori, rakstot uz viņas e-pastu: ligita.simsone@inbox.lv!

Inga Hartika,
Mērsraga Informācijas centra vadītāja

 
 

Twitter

 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma