Kultūras ziņas

12

Labdarības koncerts

04. decembrī kultūras namā notika jau sesto gadu pēc kārtas Labdarības pasākums, kuras mērķis ir atbalstīt mūsu novada bērnus. Jau ceturto gadu pēc kārtas Sociālais dienests kopā ar Mērsraga vidusskolu un jau bijušajiem absolventiem rīko Labdarības koncertu, katru gadu mēģinot pārsteigt koncerta apmeklētājus ar kādu jaunu priekšnesumu.

 

Šogad paldies koncerta dalībniekiem vārējam pateikt ar sadarbības partneru palīdzību. Paldies atbalstītājiem – Skaidrītei Mežzīlei, Gitai Vaičulei un Marekam Līcītim, Skrīveru pārtikas kombinātam, Fazer šokolādei.
Liels paldies ikvienam, kurš palīdzēja organizēt šo pasākumu un iepriecināja skatītājus – Marikai Gavronai, Mērsraga bērnudārzam par jautriem pavāriņiem, Laurai Rolandai Indruškevičai, Arvim Podiņam, deju grupai “Silvas”, grupai C#M, deju grupai “Elfas”, grupai “Tikai šoreiz”, vokālam ansamblim “Kaprīzes”, Lidijai Sproģei par brīnišķīgo deju, Mērsraga vidusskolas 3-4 klašu tautisko deju kolektīvam, Kristai Beātei Dārziņai, Elēnai Kniplokai, Līgai Annijai Indruškevičai, Mērsraga vidusskolas aerobikas pulciņam, Aijai Barovskai, Elīnai Mednei par jaukām fotogrāfijām, Dacei Matrozei par izturību, kultūras nama meitenēm un Sandijai par skaisto izpušķoto kultūras namu, Lailai Lindei un Mērsraga vidusskolas bērniem par gardām piparkūkām, Alisei Garbaļdevai, Kārlim Brinkmanim, Klintai Brinkmanei un Gabrielai Fībigai.
Vislielāko paldies tomēr gribētu teikt - Anetei Āboliņai - Ābolai un Rolandam Zibinam par drosmi un izturību organizējot Labdarības pasākumu.
Šogad šajā Labdarības pasākumā tika saziedoti 277.69 eiro. Šogad saziedoto naudu izmantosim – iepriecinot bērnus ar Ziemassvētku paciņām.
Ja kāds vēlas ziedot, to var darīt Mareka Līcīša un Gitas Vaičules veikalā pie kasēm - ziedojumu kastēs.
Šajā dzīvē mēs nespējam paveikt lielus darbus. Taču mēs spējam paveikt mazus darbus ar lielu mīlestību. (Māte Terēze)

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma