Kultūras ziņas

16

Lūgšanu vakars Mērsragā

12. marta vakarā Mērsraga Evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika lūgšanu vakars, kura ietvaros tika vākti ziedojumi Ukrainas atbalstam.

Lai gan sākotnējā iecere bija pasākums, kurā cilvēki aicināti apmeklēt baznīcu, lūgt par mieru, ieklausīties kādās mūzikas skaņās, tas izvērtās par koncertu divu stundu garumā. Par to paldies Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem Ērikam Lācim un Keitai Kristiānai Tulpei, Tukuma Mūzikas skolas klarnešu kvartetam, Līgai Miķelsonei un vislielākais paldies Ingunai Grīnvaldei, kas ne tikai pati muzicēja, bet arī aicināja iepriekš minētos māksliniekus uzstāties. Liels paldies arī kora ,,Pa vējam" dziedātājiem, Laurai Elizabetei Ķiršakmenei, draudzes ,,Pilsēta" mūziķiem Jānim Pallo, Annijai Pallo, Guntim Krivmam, Jānim Kaļiņičenko! Mīļš paldies par stiprinājuma vārdiem un aizlūgšanām mācītājiem Mārim Ķirsonam, Jānim Bulim un Uģim Pallo! Paldies par silto tēju un uzņemšanu luterāņu draudzei! Paldies par tehnisko nodrošinājumu Mērsraga Tautas namam un Mērsraga Mūzikas un mākslas skolai!
Lūgšanu vakara un 13. marta dievkalpojuma ietvaros kopā tika saziedoti 313, 90 €, kas nodoti labdarības organizācijai ziedot.lv.
Ticot, ka lūgšanām ir spēks, pievienojos aicinājumam katru dienu plkst.13.00 vismaz minūti lūgt par mieru pasaulē un konflikta izbeigšanu.
📸 Jānis Pallo, Sanita Liepiņa

Raksta autore: A. Kaļiņičenko