Kultūras ziņas

21

Mērsraga bibliotēkas jauno grāmatu apskats

10.decembra pēcpusdienā Mērsraga bibliotēkā norisinājās pasākums. "Grāmatu klubiņa" biedri ar ielūgumiem ieradās uz jauno grāmatu apskatu. Šoreiz jauno grāmatu bija patiešām daudz: gan iegādātas par pašvaldības līdzekļiem, gan saņēmām arī vērtīgu dāvinājumu "Projekts 2021" ietvaros. Tā ir īpaša grāmatu iepirkumu programma publiskajām bibliotēkām. Ieguvām jaunas grāmatas 804.07 eiro apmērā.

Naudas un satura izteiksmē patiešām daudz vērtīgu grāmatu! Ievērojami papildināta nozaru literatūras sadaļa. Jaunieguvumi arī daiļliteratūras cienītājiem: gan latviešu, gan ārzemju. Tāpat daudz jauku un krāsainu grāmatiņu skolas vecuma un jaunāka vecuma lasītājiem. Naudas izteiksmē pati vērtīgākā grāmata: "Latvijas kultūras vēsture", kuras cena ir 39€ !!! Vēl viena vērtīga grāmata - " Dailei-100"-28 €, kā arī "Administratīvo pārkāpumu tiesības", kas maksā tikpat - 28€.

Pašvaldības grāmatu iepirkumā saņēmām ilgi gaidīto L. Railijas romānu "Pazudusī māsa", kas ir noslēdzošā grāmata  septiņu māsu grāmatu sērijā. Tāpat pieejams K. Račko jaunais seksa diźpārdoklis. Vēl arī vairākas jaunas grāmatas kriminālromānu un trilleru cienītājiem, kā arī daudz jaunu darbu romantiskās literatūras cienītājiem. Vēl pieejamas  vēstures grāmatas un ezotērikas žanra grāmatas.

Gribu pateikt paldies saviem ilggadējiem grāmatu klubiņa biedriem: B. Amsilai, S. Pūliņai, N.Plikātusam, D.Strupai, I.Ostrovskim, Ā. Briedim. Prieks, ka klubiņam pievienojās jauni pārstāvji: I. Hartika un īpašs prieks par māsiņu Adrijas un Andretas klātbūtni.
Novēlu visiem: gaišus, priecīgus un mierīgus svētkus! Uz tikšanos bibliotēkā!

--
Maira Petere
Talsu novada Mērsraga bibliotēkas vadītāja