Kultūras ziņas

1

Deju kopu „Silva" startē Starptautiskajā sieviešu deju kopu festivālā

20. un 21. jūnijā Rēzeknes novada Gaigalavas pagastā notika 1. Starptautiskais sieviešu deju kopu festivāls, kuru organizēja Latvijas Senioru apvienība. Pirmajā pasākuma dienā notika festivāla atklāšanas koncerts "Spīganu dejas ezera atspulgā" ūdenstūrisma attīstības centra "Bāka" teritorijā pie Lubānas ezera. Atklāšanas pasākumā mūsu deju kopa "Silva" vienojās kopdejās ar pārējiem kolektīviem. Savukārt, nākamajā dienā Gaigalavas kultūras namā notika jaunrades deju koncerts, kurā katrs kolektīvs uzstājās atsevišķi un izpildīja 2 dejas.

Paralēli koncertiem, dejotājiem bija iespēja apskatīt G.Igauņa mūzikas instrumentu muzeju un uzzināt dažādus interesantus faktus, piemēram, izrādās, ka pasaulē pirmais akordeons tapis tieši Latvijā!

Festivālā piedalījās kolektīvi no Madonas, Ķeguma, Baltinavas, Viļakas, Lubānas, Cēsu, Skrīveru, Siguldas un Lielvārdes novadiem, bet Kurzemes vārdu festivālā nesa Mērsraga dejotājas. Kā īpašie viesi uzstājās trīs kolektīvi no Igaunijas. Katra kolektīva sniegumu analizēs un kopā ar kolektīvu vadītājiem pārrunās rudens pusē. Festivāls bija ne tikai jauka atpūta, bet arī iespēja pilnveidoties un gūt jaunu pieredzi.

Paldies dejotājām par izturību! Paldies par ieguldīto darbu kolektīva vadītājai Silvai! Paldies arī šoferītim Kristapam par drošu tālā ceļa mērošanu!

 

 

 

Tautas nama vadītāja Aija Barovska

(mob.28354154)

                26.06.2015

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma