Kultūras ziņas

18

Filma "Tu esi Latvija" - mērsradznieku sveiciens Latvijai 102.dzimšanas dienā

Filmas scenārija autore: Ieva Šaudena, Video un filmas montāža: Laura Elizabete Ķiršakmene. Filmā piedalās: *Mērsraga TN kolektīvi - VPDK "Paisums", jauktais koris "Pa vējam", deju kopa "Silva", JDK "Trejdeksnis" , *PII " Dārta" vokālais ansamblis un citi lielie un mazie mērsradznieki!Spītējot laikam, kas liedz mums pulcēties un kopā baudīt svētkus, sadarbojoties Mērsraga TN kolektīviem un mūsu pašu lielajiem un mazajiem mērsradzniekiem ir tapusi filma" Tu esi Latvija".
Ikviens , kas piedalās šīs filmas tapšanā-, to padarīja sirsnīgu un emocijām piepildītu. Paldies ik vienam par smaidu, veltīto laiku, ierosinājumiem, padomiem un radošumu! Vislielāko paldies saku meitenei, kura palika kameras otrā pusē, bet bez viņas un viņas radošumu nebūtu tapusi šī filma! Paldies -
Laura Elizabete Ķiršakmene
un paldies tavai ģimenei.
Ideja kura nerod atbalstu ar laiku izgaist, bet mums visiem kopā ir izdevies:
Paldies: JDK “Trejdeksnis”( vadītājs – Juris Poga),
deju kopa “SILVA” (vadītāja – Silva Štreinerte),
VPDK “ Paisums” (vadītājs -Juris Poga),
koris " Pa vējam" ( vadītāja - Aija Kaļiņičenko)
Kate Pļaviņa, Rodrigo Pļaviņš , Silva Štreinerte,Jānis Kaļiņičenko, Aija Kaļiņičenko,Anna Krūze, Marta Krūze, PII " Dārta" ansamblis( vadītāja Inese Ozollapa), Inga Hartika, Artuss Riekstiņš, Marisa Riekstiņa, Andreta Dzērve, Adrija Dzērve, Krūžu ģimenei, Linda Dižpētere, Elēna Kniploka, Kaspars Irbe, Ritvars Španka, Sara Albano, Emīls Gobergs, Roberts Šiliņš, Sarmīte Laure.
Paldies par atbalstu - Mērsraga novada pašvaldībai.
Mērsraga Tautad nama vadītāja,
Ieva Šaudena


Priecīgus valsts svētkus!