Kultūras ziņas

10

Mērsraga novada svētki izskanējuši!

Lai gan šī gada svētki ir daudz savādāki gan svētku dalībniekiem, gan mums organizētājiem, tie tomēr tika pavadīti uz pozitīvas noskaņas, jo mūs ne tikai saulīte un siltais laiks lutināja, bet arī mākslinieki bija aplausus un ovāciju cienīgi!

Svētku atklāšana sākās ar svētku uzrunu no Mērsraga novada domes izpilddirektores Agneses Kreicbergas puses, bet pēc tam tika suminātas skaistākās sētas( info Mērsraga informācijas centra facebook lapā). Šogad tika pasniegts arī pateicības raksts par nesavtīgu darbu mērsradznieku labā Guntai Jozupupei-Upesjozupai, bet Gada mērsradznieka titulu saņēma un godam nopelnījusi ar savu darbu un aizrautību - Inga Hartika.
No sirds sveicam💐
Šogad pie mums viesojās divas grupas - Guntars Račs un Saldās sejas, bet kā otrie estrādi piepildīja ar klausītājiem grupa Astro'n'out.
Paldies visiem, kas palīdzēja šiem svētkiem tapt...Jānim, Madarai, Agnesei, Līnai, Sergejam, Valdai, Inesei un kafejnīcas " Kreses" komandai, Lienei Birnei par gardajām zivīm, skaņotājam Agnim un viņa komandai un Mērsraga novada pašvaldībai.
Mērsraga Tautas nama vadītāja
Ieva Šaudena
Foto Madara Brāle

DSC_0682.JPG
DSC_0683.JPG
DSC_0687.JPG
DSC_0689.JPG
DSC_0691.JPG
DSC_0700.JPG
DSC_0706.JPG
DSC_0715.JPG

Twitter

 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma